Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tinikoromban nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinikoromban nem volt részem szerelemben az nagy veszteség? Felnőttként már más a szerelem?

Figyelt kérdés
Nem volt szerencsém fiatalon:(
2021. szept. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem mert neked új lesz még, tiniknek is új:D
2021. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az
2021. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség, hogy elvileg több lesz az érzelmi intelligenciád, mint egy tininek, bár felnőtt korban is előjöhetnek azok a hátrányok, mint egy tini szerelemnél: túlzott ragaszkodás, durva féltékenység. Remélem egy normális társat fogsz ki. Sok sikert.
2021. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként a gondtalanság mellé érkezik meg a szerelem érzése, azaz egy alapból könnyű és boldog időszak lesz még jobb. Felnőttként már ezer más dolog is van az életedben, azaz egy kapcsolat csak egy kisebb részt hasít ki a nagy egészből. Szerintem csak ennyiben más a kettő.

Hogy vesztettél-e úgy, hogy nem voltál tiniként szerelmes? Szerintem csak akkor ért veszteség, ha te ezt annak fogod fel.:)

2021. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy hisztis picsa
2021. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén szólva én jobban örülnék, ha most huszonévesen lett volna az összes szerelmem, mint tiniként. Nagyon éretlen voltam akkoriban. Egyáltalán nem tudtam azzal a minőséggel megélni egy kapcsolatot, mint most.
2021. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!