Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú az osztályomból. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettünk is. Nekem úgy tűnt,hogy nem akarna ,,menekülni” hanem szívesen beszélgetett. Ma együtt ebédeltünk, ott is mondtam valamit és rám mosolygott. Aztán miután végeztünk utána megvárt. Lehet hogy én is tetszem neki vagy csak beképzelem? Köszönöm, ha elolvastad <3

2021. szept. 14. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Korai még ezen agyalni, de úgy tűnik szimpatikus vagy neki. Folytasd így ahogy eddig, keresd a társaságát, de nem kell tapadni rá. Ha kedvelitek egymást, automatikusan jön majd a többi.
2021. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen nincs, fixen jó vagy nála.
2021. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele minél többet, hívd el sétálni, így ismeritek meg jobban egymást. Ha megpróbál közeledni azt észre fogod venni, meg fog érinteni viccből is, megölel, és a legfontosabb hogy egyre többet keres. Várj vagy 2 hetet és ha kölcsönösen bejösztök egymásnak akkor mondd el neki hogy tetszik.
2021. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lelombozni, de én akkor is (ehhez hasonlóan) kedves vagyok egy lánnyal, ha ő nem jön be nekem. Ettől függetlenül sok srácnál ezek bizony konkrét jelek. Egyetértek az előzőkkel, beszélgessetek többet, aztán majd elválik, hogy mi lesz.:)
2021. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Irigylem a fiút🤬
2021. szept. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igyekszem ;)
2021. szept. 15. 01:30
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

tegnapelőtt 00:54


Miért?

Lehet hogy nem is szép a kérdező.

Nem a kérdezőt akarom bántani. De így rá izgulni valakire látatlanul elég szánalmas

2021. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
7 es téged nem kérdeztelek.
2021. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ó bocsánat felséges Úr.
2021. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!