Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-20 éves fiúk, mit tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves fiúk, mit tetszik nektek egy lányon?

Figyelt kérdés

Milyen testalkat, fenék mell?

Arc, hajszín, öltözködés, stílus. Hogy milyen belsőleg. Ki kezdeményezzen? Mi az amitől nagyon vonzó lesz?

Nagyon megtetszett valaki, és muszáj, hogy összejöjjön. Úgy érzem, Ő az akit mindig is vártam. Több csalódást már nem tudnék elviselni. 16l



2021. szept. 15. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek változó, de egy fontos, mindig légy önmagad, ne változz meg senkinek a kedvéért. Fiatal vagy, fogsz még csalódni bőven nem csak ezen a téren, de azért egy próbát megér, menj oda hozzá, sok sikert!
2021. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jol nezel ki ahogy vagy, ez most olyan h mindenkinek mas es mas tetszik.. Nem tudhatod a srácnak ki vagy mi tetszik

16evesen mi ez h több csalodast nem tudsz elviselni? Xd

2021. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban változik a legtöbbet az ízlés. Nekem akkoriban teljesen más lányok tetszettek, mint most huszonévesen. Akkoriban főleg a latinos (barna haj, barna bőr) lányoktól indultam be, aztán összejöttem latinosokkal és északiakkal is (hófehér bőr, szőke haj) és végül az északi lányok lettek a nyertesek. Nálam mindig a bőrtípus volt a meghatározó. Vannak bizonyos bőrtípusok, amik nagyon beindítanak és vannak olyanok, amik egyáltalán nem. Szóval, ha egy dolgot kell mondanom, akkor nálam a bőr a legfontosabb. Itt nem csak arra gondolok, hogy barna vagy fehér, hanem ezeken belül is van többféle bőrkategória, ami alapján én választok.
2021. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az alacsony, formás, k..ás lányok jönnek be :d általában csak a szex miatt... Ezért nem is sok komoly kapcsolatom volt.


Amúgy 16 éves vagy, annyit fogsz még csalódni... Szóval ilyent ne is mondj.

2021. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy vékony alkat, egy kedves mosoly és egy jó belső bőven elég. A fenék és a mell mérete teljesen lényegtelen.:)
2021. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőke haj,karcsú alkat és engem megvett kilóra.
2021. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz több csalódást elviselni? Óó ne aggódj, az élet megtanìt rá, hogy kell
2021. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A küllem és a személyiség nagyjából.
2021. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor erősen a személyiség számít nálam, az az első szempont! Ez után jön hogy legyen ápolt stb...


De természetesen ez mindenkinél más! :)

2021. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!