Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha ti szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti szerelmesek vagytok egy lányba mit csináltok?

Figyelt kérdés

Milyen jeleket szokás adni? Ti is nézitek őt? Vagy beszélgettek esetleg?

Lány vagyok, és érdekelne hogy milyen jelek vannak.



2021. szept. 15. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Általában toleránsabb, kedvesebb vagyok egy olyan lánnyal szemben, aki számomra az ideál, mint egy átlagos lánnyal szemben. Próbálok több figyelmet tanúsítani felé, hogy érezze azt Ő is, hogy Engem tényleg érdekel, amit mond. Kedveskedek néhol valamivel - állok neki valamit a boltból, vagy meglepem Őket egy-egy édességgel.


...de mivel kevés olyan csaj van, akinek az értékek számítanak, így nagyon nem is keresek magam mellé akárkit is, meg nem is igazán vagyok valami nagy bájgúnár, szóval csak úgy viselkedek, ahogy úgy érzem, hogy jó az.

2021. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors vàlaszt!


Várom a többi ,,jelet is”

2021. szept. 15. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemkontaktust tartok vele, megérintem, próbálom megnevettetni, érdeklődöm a dolgai iránt, szívesen hallgatom, ha mesél valamit, megdícsérem, megfogom a kezét, megölelem. Ezek a leggyakoribbak.
2021. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint ha tetszik egy lány próbálok kedvesebb lenni vele mint a többivel, írok neki reggel és este, érdeklődöm iránta (hogy van, mit csinál, milyen napja volt stb...), próbálom kideríteni miket szeret, miket nem, mondjuk ha találkozom vele veszek neki vizet/édességet stb...


Magyarul összefoglalva Kedvesebb vagyok vele, folyamatosan keresem, találkozni akarok vele társaságban is és kettesben is, próbálom éreztetni hogy jobban érdekel mint a többiek!


Viszont csak úgy mint az 1-es válaszoló én is úgy veszem észre hogy nagyon kevés az a lány aki az értéket keresi a fiúkban ami eléggé elszomorító, de minden esetre próbálkozni szabad! :D Mindenki eljön egyszer!


17/F

2021. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem minél többet találkozni vele, hogy minél jobban megismerjem, illetve minden lehetőséget kihasználok arra, hogy testileg is közeledjek hozzá, megérinthessem.
2021. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Iszok néhány whiskyt és elmondom neki mit érzek ;)
2021. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. szept. 16. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
Hát mondjuk fel áll a fa*szom ha látom. Ez a leg egyértelműbb jele.
2021. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!