Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam el ezek után, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el ezek után, vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 3 hónapja együtt vagyunk. Nagyon szeretem és sokáig minden rendben is volt. Viszont 1 héttel ezelőtt kicsit másabb lett, és utána egyik nap azt mondta, hogy az exét szereti, és újra össze jött vele.

Nos ettől totál kiborultam, de utána 2 nappal rá, azt mondta, hogy valójában nem csalt meg, csak rosszul volt lelkileg, és időt szeretett volna köztünk.

Ezek után szerintem jogosan, de nehezen bízok benne meg, ő pedig ezen kicsit megharagudott. Teljesen úgy érzem mintha engem hibáztatna azért, mert hogy ő azt mondta negcsalt, bennem pedig egy világ dőlt össze akkor.

Annyit kell tudni erről a fiúról, hogy lelkileg tényleg beteg és a családjával is borzalmas a kapcsolata, illetve nagyon barátai sincsenek. Tényleg nagyon sajnálom is őt, mert ettől még ugyanúgy szeretem, viszont a bizalom sokat romlott.

Sokan azt mondják nekem, hogy valójában csak kihasznál és játszik velem és ezért hagyjam el. De engem nem visz rá a lélek, mert nem szeretném hogy egyedül maradjon és senki se legyen mellette.

Természetesen csak szánalomból nem maradnék vele, de mint mondtam, én továbbra is szeretem...



2021. szept. 16. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Én hagynám, mert csak játszik veled és nem szeret.
Én vele maradnék, ha tényleg szereted.
Én adnék neki még egy esélyt, de ha még egyszer ezt csinálja, akkor engedd el.
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb engedd el.
2021. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már te érezd magad rosszul azért, mert ő nem képes nyíltan, egyenesen beszélni veled. Ne te legyél rosszul azért mert ő ilyen..... figyelj ezt te írtad róla:


"...lelkileg tényleg beteg és a családjával is borzalmas a kapcsolata, illetve nagyon barátai sincsenek. Tényleg nagyon sajnálom is őt..."

.

Szóval: aki ezt egyszer megteszi az többször is. Mérlegelej akarsz-e egy olyan kapcsolatban lenni, amiben még ilyen helyzetben is szerinte te vagy a hibás vagy sem. Pusztán sajnálatból???

2021. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy beteg lelkileg, de éppen ezért kéne megbecsülnije téged jobban.
2021. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanígy voltam majdnem egy évig egy lánnyal. Hiába szeretet, ha a bizalom megromlott, a kapcsolat egyenes vonalban fog romlani és a végén paranoiás leszel és másban sem fogsz megbízni. Sajnálom én is a srácot, de akármennyire is problémás a magánéletem (és eléggé az), soha az életben nem tenném ezt olyannal, akit szeretek. Ha ennyire nem őszinte kettőtök kapcsolata, én is elgondolkoznék az elváláson. Minden IS meg lehet beszélni, de ha inkább ezt az utat választja, akkor sajnos nem lenne közös jövőnk. Persze mindezt azután mondom, hogy egy nagyon sokáig tartó hasonló szitun vagyok túl, tapasztalat előtt én is máshogy cselekedtem, de utólag nézve csak én adtam a kapcsolatba, én tartottam a hátamon az egészet, mindkettőnk terhének súlyát és ez eléggé tönkretett akkor, hidd el nem éri meg és ezt meg úgy mondom, hogy hiszem, a szerelem mindent képes legyőzni.

Sajnálom, hogy így alakult és remélem rendbejön/jól döntesz végül, akármi legyen is a jó döntés

22F

2021. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2021. szept. 16. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Guurl, előbb utóbb le fog lépni, ha húzod az időt neked is csak jobban fog fájni. Nem muszáj összetörnöd őt, de engedd el. A rossz kapcsolatai nem mentség arra, hogy veled szórakozzon.
2021. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarold rá az időd!

Egy kapcsolat nem olyan, mint az ajtó: becsukom, kinyitom!

2021. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld! Talál majd csajt magának... Téged is megtalált! Lépj tovább mert ez így toxic lesz!
2021. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha szereted, akkor esetleg lehet, hogy tartotok egy kis szünetet, hogy legyen ideje átgondolni, hogy az exét akarja, vagy téged. Jelezze, ha kitalálta.
2021. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!