Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki utóbbi időben nagyon hozzám nőtt. Egyszer valaki lerondázott és ő azt mondta, hogy ne is foglalkozzak vele. Órán ha történik valami vicces sokszor hátranéz rám. Írni kellett egymásról pár soros költeményeket, ő rólam írt, és azt írta benne hogy szép vagyok, jólelkű és okos. Kb. 1 olyan óránk van ahol nem ül mellém. Azokkal a dolgokkal kapcsolatban is dicsérget amikben jobb vagyok mint az átlag. Amikor összevesztünk akkor másnap megkeresett hogy elmegyek-e vele boltba délután stb. Szerintetek? Csak barátság vagy más is?

2021. szept. 20. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet.
2021. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tetszel neki. Én is hasonlókat szoktam csinálni, ha tetszik egy lány. Én nem fordítok ekkora figyelmet olyan valakire, aki nem tetszik.
2021. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Vagy nagyon jó barát, vagy szeretne többet. Ennyiből nehéz eldönteni.
2021. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ilyet csak max olyan barátnak tennék meg, akivel már évek óta barátok vagyunk. Rögtön az elején ez túl sok ahhoz, hogy csak barátkozni akarjon.

2021. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Bizonyára vonzódik, de a végső szót az idő mondja ki. Tartózkodj sokat a közelében, légy hozzá kedves, mosolygós, néha enyhén kacagós.
2021. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Vonzódik hozzád, és szeretne többet is, mint a jelenlegi állapot. Persze ezt nem fogja egyértelműen a tudtodra adni, mert ugyanúgy fél a pofára eséstől, mint te is.
2021. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!