Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy jel? Tényleg számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel? Tényleg számít, hogy milyen a kenyér?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik és egyre többet beszélgetünk, és sok dolgot megosztottunk már egymással, ma kitöltöttünk egy tesztet, hogy milyen kenyerek lennénk, és nekem kalács jött ki és neki is. Azt mondta régebben nem kalács jött ki neki. Más válaszokat adtunk, és most Ő is kalács lett. Lehet, hogy ennek köze van ahhoz, hogy megismerkedtünk, és összeillünk?


Ez arra utalhat talán, hogy a jövőnk összefűződik, tudjátok, mint a szép kalácsnak a tetején a csíkok.



2021. szept. 21. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Harapjatok bele.
2021. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Süssetek valami finomat! Pl: kalácsot! Ő lesz a tál, te meg a habverő! 😉😀 Sok sikert, legyetek boldogok! 😊
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Az ismerettségetek 2 percen belül elérné a végét, ha a lány megtudná, hogy ilyeneken gondolkodsz...
2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen, ez eszembe se jutott. Holnap mindenképp megkérdezem, hogy lenne -e kedve hozzá!
2021. szept. 21. 21:32
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 Miért gondolod ezt? Vagy nem értem... Együtt töltöttük ki a tesztet, mi van akkor, ha ő is ilyenekre gondol, mint én??
2021. szept. 21. 21:32
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Finoman hozd a lány tudtára, hogy nagyon tetszik neked! Pl: Hívd el valahova, csinálj közös programokat és tényleg sok sikert barátom! 🙂
2021. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom majd akkor valahogy. Szerinted az mennyire lenne az jó ötlet, hogy mondjuk kiülnénk valahova piknikezni és oda vinnék kalácsot, meg hozzá egyéb finomságokat, és együtt megennénk, utána meg sétálgatnánk a városban?
2021. szept. 21. 21:37
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, próbáld meg! :) Hány évesek vagytok?
2021. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Rendben, én 19 vagyok, a lány 23.
2021. szept. 21. 21:44
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
19 évesen egy kis kalács teszt mondja meg hogy mi aszitU? ne nevettessel mar! A fiuk amugy is késon érnek jo lesz enked vmi 19 éves plazamacska
2021. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!