Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnék egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egy kapcsolatot, de ahányszor esélyem lenne mélyebben megismerni egy lányt nem merek lépni. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fent leírt problémámra szeretnék megoldást találni. Jelenleg is beszélgetek egy lánnyal, akit online ismertem meg, elég jóban lettünk, bejön (és szerintem én is neki) de valamiért azt érzem hogy csalódást okoznék neki és nem kéne lépnem. Nem ez az első eset hogy ezt érzem és nem tudom miért. Gondoltam rá hogy szimplán csak nyuszi vagyok és bele kéne vetnem magam de szeretném a ti véleményeteket is kikérni ez ügyben! A normális válaszokat előre is köszönöm! :))


18/f



2021. szept. 22. 13:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Ne online csajozz, ismerd meg éllőben és legyen önbizalmad. Nem kell előadni magad, viselkedj úgy mint egyébként csak legyél kezdeményező. És tudj beszélgetni, a jó kommunikáció fontos.

Ne haragudj hogy 17 évesen osztom az észt, de nekem ez a tapasztalatom.

2021. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ismerkedni azt kell.

Nem kell emberfeletti teljesítmény, de azért találkozz vele, ha tudsz. Ott derül ki majd minden.

2021. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A probléma itt nem a találkozás részével van a dolognak. Olyan példát is felhozhattam volna, ahol már többször is találkoztunk, sőt ismeretségünk sem online felületről eredt. A problémám azzal van hogy nem merek lépni, mert... Nem tudom hogy miért, és ez a baj. Nincs elég önbizalmam? Nem is való nekem kapcsolat? Fogalmam sincs.


Még egyszer köszönöm a válaszokat és várom a további tanácsokat! :)

2021. szept. 23. 01:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lépjél egyszerre kicsit.

Ha már találkoztatok, akkor hívd el valahova büfébe, ilyesmi. Vegyél neki valamit.

2021. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Találkozzatok minél többet es beszélgessetek. A jó komunikáció nagyon fontos. Próbálj meg a mindennapjai részévé válni de úgy hogy ne nőj a fejére, ne érezze tehernek inkább megoldásnak.
2021. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az alapján, hogy azt írod hogy lehet “csalódást okoznál”, én önbizalomhiányra/negatív énképre gondolok. Van benned egy séma, ami valószeg már eleve kudarcra ítéli a dolgot, emiatt már nem mersz lépni. Egy önismereti csoport, vagy szakemberhez fordulás tud segíteni, fel kéne tárnod magadban, hogy miből ered ez a gondolat. “Csalódást fogok okozni -> Miért gondolom így?/Történt-e ilyen/Miből ered a feltételezés”.
2021. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!