Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miről beszéljek egy 18éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy 18éves fiúval??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy iskolába járok egy fiúval aki bejön nekem kinézetre, sajnos még nem volt lehetőségem megismerni. Én 16.éves vagyok de azon kívűl hogy egy suliba járunk semmi közös dologra nem járunk ahol tudnánk beszélgetni pl. Sokáig azt gondoltam hogy nem kezdeményezek mint csaj, de gondoltam mi veszteni valóm van. Illetve az biztos hogy a fiúnak nincsen barátnője, annyit tudok. Kicsit hosszú lett bocsi.

Mivel tudnék ráírni? Miről beszélgessünk, nem akarom hogy csak egyirányú beszélgetés legyen, hogy csak én kérdezzek. Aki kezdeményezett mint csajszi az leírhatná a történetét köszönöm, persze fiúk is írhatnak csak tapasztalatokra vagyok kívancsi <3


2021. szept. 22. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja illetve tudok róla egy két dolgot. Tud játszani gitáron, tudom hogy kb milyen zenéket szeret de ennyi :/
2021. szept. 22. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgethetsz zenéről, hobbikról, továbbtanulási/karrier tervekről. Nyugodtan kezdeményezz, én is szoktam nő létemre kezdeményni. Csak lazán, és add önmagad, nincs veszetnivalód.
2021. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2021. szept. 22. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a segítségét valamiben, imádják a fiúk. Pl. figyelj, hallottam hogy jó vagy ebben és abban, mi a véleményed erről meg arról/ vagy tudnál segíteni benne?
2021. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tök jó ötletek, csak valószínűleg tudja hogy bejön nekem. És tök furán érzem magam hogy ő tudja, ő meg szerintem láthatott 1-2x
2021. szept. 22. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez miért fura?

Inkább örülj neki, ha nem kell nulláról indulni.

Ja, és a fiúknak is kell ráhangolódási idő. Ne rohand le.

2021. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!