Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan szólítanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan szólítanátok le egy ismeretlen lányt hogyha tetszene nektek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Van egy jó taktikám erre, de ezt nem igazán szeretném megosztani, ne haragudj!

A lényeg annyi, hogy legyél magabiztos. A helyzet adja majd magát, felesleges előre bármit is kigondolni.:)

2021. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki bemagolt szöveggel megy oda már rég rossz. Valóban a lényeg, hogy magabiztos legyen az ember és ne remegjen. A szavakat meg ismerni kell mi az ami nyerő lehet az adott szituba.
2021. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok fiú, de azt hiszem tudok írni pár dolgot így a másik oldalról is. Azzal pedig egyetértek, hogy a bemagolt szövegnek nincs értelme.


-légy magabiztos bár az sem baj ,ha eleinte kicsit szégyenlős vagy a lényeg ,hogy merj odamenni és beszélgetni

-beszélgess, légy érdeklődő

- ne légy rámenős, ha érzed ,hogy zavarsz ,akkor menj


17l

2021. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

szerintem az ilyen leszólítós módszerek döntő hányadban kapufával végződnek.


nem igazán nyitottak erre a nők, mindenki megy, rohan intézi a dolgát, agyal, a legkevésbé sem arra vágyik, hogy leszólítsa ismeretlen.


Sokkal jobb sztem ezt bulikban csinálni, vagy suliban, közös órán, szakkörökön, edzésen, ilyesmi.

itt nyitottabbak, hiszen egy "ismert" társaságban vannak.


Az a gond ezzel, ha sokszor futsz bele elutasításba ilyen helyzetekben, el fogja venni az önbizalmad.

Mert egy fiatal csaj simán elutasíthat azért is, szimplán mert nem ismer, és most jöttél oda random....lehet amúgy be is jössz neki, meg minden, de nem mer ismerkedni ismeretlennel....szóval érted...

2021. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
elutasítást értsd: "bocsi van barátom"
2021. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lcadam válasza:

Jóbarátok, Joey: Na mi a helyzet? (What's up)

Bár nemigen tudom, ez miért lehet Amerikábn lányleszólító idióma.

Lehet, hogy nincs rá igazi fordítás?

2021. okt. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!