Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti, hogy képzelitek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy képzelitek el az első csókotokat?

Figyelt kérdés

Manapság már minden máshogy zajlik mint régen, de azért gondolom mindenkinek van egy elképzelése, hogy szeretné az első csókját.

Van egy lány (barátnőm) aki még nem csókolózott és szeretném, hogy tényleg emlékezetes legyen neki. A részleteket megoldom. ^^

A lényeg, hogy nektek lányoknak van valami amire kifejezetten vágynátok?

Arra vagyok kíváncsi nektek mi lenne az igazi?



2021. szept. 23. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nincs róla elképzelésem. Remélhetőleg olyannal fog történni akit szeretek. Ennyi, nem kell túlgondolni 17/l
2021. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
A csókolózás is egy tanulandó dolog. Ha te már csokoloztal is, az nem jelenti azt hogy egymás szájába kell mászni. Ha pedig egyikotok sem csokolozott korábban, akkor lassan úgyis rájösztök hogyan kell,egymasra kell hangolodni.
2021. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmek és a helyzet minden problémát megold.

Nyerjed el a lány szimpátiáját és nyert ügyed van. Nem szeretem, amikor valaki azt mondja magáról, hogy béna volt, vagy nem akar béna lenni. Csinálni kell, nem kell előre betanult, begyakorolt figurákat alkalmazni. Minden jöjjön magától.

2021. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

Azonban a jó alkalom megteremtése nem probléma. Tapasztaltabb is vagyok már az se probléma. Csupán az a kérdés, hogy a lányoknak van e valami elképzelésük az elsőről? Hogy én majd egy ilyen helyen szeretném az elsőt például. Vagy a csillagok alatt, stb. A mostani barátnőm az első akinek én vagyok az első, és így ha van bármi plusz amitől különlegesebb lehet a dolog, arra lennék kiváncsi. Ha senki nem tud írni példákat azse baj, mert eltudom érni, hogy különleges legyen. De a ti személyes igényeitekre vagyok kíváncsi. Amitől varázslatosabb lehet vagy lehetet volna az első csókotok.

Bocsi ha félreérthetően fogalmaztam.

2021. szept. 24. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van elképzelésem,de ez tudom,hogy nem valóságos, csak olyan tiniálmodozás-szerűség.

Elsősorban természetesen olyannal,akit szeretek. Aztán a legromantikusabb az lenne,ha mondjuk ... Mittudomén,estefele sétálgatnánk a Balatonparton, (mondjuk nyár lenne) ezért úgy döntünk hogy fürdünk egyet, nevetgélünk,viccelődünk és hülyéskedünk (fröcsköljük egymást vízzel vagy valami) aztán csakúgy hirtelen magához húz és megcsókol.


Igazából szerintem mindenkinek rengeteg ilyen elképzelése van,de mind tudjuk,hogy nem fognak megvalósulni, de azt tudjuk, hogy a valóságban, olyannal,akit szeretünk minden elképzelésnél jobb érzés lesz.

2021. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó :D

Ilyenekre vagyok kíváncsi.

Ha azt hiszi az illető, hogy nem fog megvalósulni, és mégis.

Valóra váltani az elképzelést. Persze nem tudom mi az övé, ezért is vagyok kíváncsi mindenkiére. <3

2021. szept. 24. 19:19
 7/12 Jkg341 ***** válasza:
100%

(A történet valóban megtörtént!

Irigységi rohamért felelősséget nem vállalok!)


Sétálgatunk a folyó partján. Leülünk egy padra naplementét nézni. Hoztam pokrócot, így azt leterítve ott meg tudtunk vacsorázni.

Etettük a kacsákat, és én csináltam neki a körülöttünk lévő virágokból koszorút.

Feltettem a fejére, és ezzel a mozdulattal jött a csók. Ez 2 éve volt, azót együtt vagyunk.

18/F

(Mégyszer! A történet tényleg megtörtént, bármilyen hihetetlen is!!!)

2021. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jól hangzik és nem hihetetlen. ^^

De, hogy virágból, hogy csináltál koszorút azt nem tudom de grat xD

Szép munka

2021. szept. 24. 22:29
 9/12 anonim válasza:
100%
Egy parkban, egy hétköznap vagy péntek késő délután. :D DE szerintem ha ennyire szereted ezt a lányt, akkor ő is téged, úgyhogy semmi féleképpen nem fogod tudni elrontani! Szívből jöjjön és kész ^^ <3
2021. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jkg341 ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Fél óra volt. De mondjuk én azt

már gyakoroltam...

2021. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!