Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok a szavak embere, ezért arra gondoltam, hogy inkább egy dal formájában mondanám el neki, hogy mit érzek. Szerintetek jó ötlet egy zenét elküldeni neki vagy inkább szedjem össze magam és mondjam el neki? Félek, hogy ezzel mindent elrontok, de tényleg nagyon szeretem őt. Imádok vele lenni, de mindig elmerülök a szemeiben és álmodozom. Ha szerintetek is jó a zene, akkor viszont tudnátok párat linkelni.

Én Chester See-I am falling for you számára gondoltam.

Mindenképp olyan legyen ami a barátságból szerelemről szól.

Előre is köszi.

17L



2021. szept. 26. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Zenével
Szerelmes levéllel
Szóban
Ne mondjam el
51 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha többet érzel és úgy érzed nem tudnád így csinálni a barátságot akkor szépen lassan óvatosan kérdezgess tőle olyan dolgokat amikkel rá tudsz térni a tárgyra és majd úgy mondd el neki. De ne így egyből szerintem, lásd meg hpgyan közeledik feléd először. Ha úgy érzed tönkreteheti ez a barátságot, viszont nem tudsz mást csinálni mert annyira szeretnéd Őt akkor viszont mindenképp el kéne neki mondanod hogyan érzel de személyesen, és akkor meglátod mi lesz. Ha már beleszerettél és Ő nem akar majd semmit akkor így is rövid életű lesz a barátság mert nem mondod el neki és egy idő után majd jönnek a nézeteltérések és nem fogja érteni hogy mi van.
2021. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Maradjatok barátok. Nem szabad kockáztatni egy jól működő barátságot egy bizonytalan kapcsolatért.
2021. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

M

Azt hiszem lesz min gondolkodtom továbbra is. Egy ideje próbálom óvatosan kifejezni, hogy mit érzek, de ez lassan már 2 éve tart. Nem akarom elveszíteni, de ez sem jó így. Sokszor érzem úgy, hogy tartozok neki az igazsággal, de aztán végül önző módon inkább úgy döntökk, inkább legyen csak a barátom, minthogy megutáljon.

2021. szept. 26. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pontosan, hogy az a barátság nem működik jól, amiben az egyik fél biztosan többet érez, míg a másik fél valós érzései ismeretlenek, vagy csak sejteni lehet. Már hogy is működne jól? Az egyik fél, amelyik többet érez csak szenvedni fog egy ilyen, szerinted "jól működő" kapcsolatban.

Az ilyennel kezdeni KELL valamit, lépni KELL. Ebből vagy több lesz, vagy el kell felejteni és kész. Kérdező, nyugodtan tálalj ki. Ez közös érdek, hisz ki akarna időt áldozni egy ilyen fájdalommal járó kapcsolatra. Ezzel neki is jót teszel, de magadnak is legfőképp, és kövezzetek meg hogy ezt mondom, de én bizony inkább leszek önző és a magam érzelmi stabilitásáért teszek, minthogy sem talánokra pazaroljam az energiámat és ez idő alatt érzelmi ronccsá váljak... Fájni fog, ha ő nem akar semmit és meg kell szakítanod a kapcsolatotokat? NANÁ! DE inkább fáljon 1x rövidebb ideig, mint szenvedjek egy örökkévalóságig.

Azt ez még mindig egy coinflip, ha nem vagy biztos az ő érzelmei felől, még mindig ott van a másik 50%, hogy beválik a dolog és összejöttök. Csak nyerhetsz hosszútávon, csak ne félj az elutasítástól. Légy felkészülve rá persze amennyire lehet, benne van a pakliban.

2021. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. szept. 26. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy máris 2 évet buktál az életedből, ha kitálalsz, de nem érsz célba... Ezért kell ezeken mihamarabb túl lenni, amint az érzés csírája is felmerül az emberben. Vegyél hát erőt magadon és hajrá.

#4 voltam

2021. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, szerintem se várj vele, Én voltam ilyen helyzetben hogy ugyanígy beleszerettem az egyik legjobb barátomba és mivel sokáig titkoltam így hülyén jött ki. Azóta nem beszélünk, mert neki kellemetlen lenne, nekem meg fájna. Jobb ezt előbb rendezni amíg még jól lehet és nem szenvedsz annyit miatta.
2021. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló szituban vagyok, csak nálam még egy éves sincs a kapcsolat, illetve én már megtettem a magam részét és léptem. Aztán beindult egy szikra, ami még aznap el is lett nyomva, amit máig nem értek. Mivel nincs más, még nem szakítottam meg a kapcsolatot, de valszeg az lesz a sorsa, hogy elfeledem.
2021. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na mi lett, hogy fogadta? :D


Remélem azóta összejöttetek!

2021. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!