Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam akibe szerelmes vagyok, de nem tudom hogy hogyan mondjam el neki.Állandóan csak rá gondolok. (nyolcadikosok vagyunk) Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 17:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Hívd félre és négyszemközt!
2021. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy jó haverok vagytok? Szoktatok beszélgetni?

Ő hogy viselkedik? Észre vette, hogy tetszik neked?

Szerintem ne rohanj ajtóstul a házba. Ne közöld vele minden előzmény nélkül, hogy tetszik neked, járnál vele.

Lazán és könnyedén, barátian beszélgess vele mindenféléről. Hagyd szépen érni a dolgokat, míg benne is megmoccan valami. Aztán sok ilyen beszélgetés után, esetleg suli utáni séta alkalmával megfoghatod a kezét, és megkérdezheted, hogy észre vette-e, hogy nem csak mint osztálytársra gondolsz rá, tetszik neked. Addigra benne is szépen, lassan megérhetnek a gondolatok, érzelmek. Soha nem szabad lerohanni a másikat. A legszebb az az út, amikor eljutnak egymáshoz.

2021. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit
2021. szept. 29. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele minél többet, és ha úgy látod, hogy nem lerázósan beszél, akkor egy idő után hívd el valahová kettesben. Ott már elmondhatod.:)
2021. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk,néha szoktunk beszélgetni de kettesben nem tudunk mert mindig a barátnőivel van. Haza kísérni sem tudom, mert messze lakik ahhoz
2021. szept. 30. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ezek csak kifogások, amiket magadnak mondassz. Hidd el, ha fontos vagy neki, rád fog szánni 5-10 percet a barátnői helyett.
2021. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem se mond még el várj vele. Beszélj vele és keresd a társaságát. Ha látod, hogy nem menekül akkor nyert ügyed van. Hívd el valahova és majd utána elmondhatod
2021. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!