Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mindig ha szexre kerülne a sor, ő lerángatja rólam a nadrágot de egyszerűen nem áll fel. Pórábltam már másra gondolni közben, Viagrát is leteszteltem de semmi :(

Hol lehet a hiba?



2021. szept. 29. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Sok lehet, az idegességtől és félelemtől kezdve a vonzódás hiányán át bizalmi és önértékelési problémáig bármi, széles a skála.


Kezdésnek beszéld meg vele, hogy próbáljátok meg a lassabb előjátékot, sok csókkal, érintéssel, simogatásokkal, izgatással. Ne siessetek, ne durvuljatok, majd egy idő után olyan is lehet.

2021. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

De azért fel szokott állni a cerkád ?

Ha nem, akkor elég nagy baj van...

2021. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha már Viagrával se megy, akkor ott gond van.
2021. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként működik a szerszám, csak vele nem, akkor az idegesség. Minden más esetben irány az orvos.
2021. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút az elsővel értek egyet. Beszéld meg vele, hogy próbáljátok meg kicsit lassabban, érzékiebben. Ha nincs idő ráhangolódni érthető, hogy nem megy.
2021. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!