Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, aki kapcsolatot ígért. Egy hónapon keresztül minden nap beszéltünk telefonon több órát. Randiztunk párszor és közben belézúgtam, így többet engedtem neki mint kellett volna. Tudom, hogy nagyon hülye voltam és nem szabadott volna, de pettingeltünk, aminek az lett a következménye, hogy csak egy lyuk lettem neki akit eldobott. Azóta kb minden nap sírok, hogy hogyan lehettem ilyen hülye, hogy ezt megengedtem, miért nem láttam a jeleket. Értéktelennek és egy rongynak érzem magam.

2021. szept. 29. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tanultál belőle, majd túlteszed rajta magad, nyugi
2021. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

petting után dobott? ez fura h még a szexet se várta meg :O

nem tehetsz semmit legközelebb kevésbé éled bele magad és elővigyázatosabb leszel egy cseppet

2021. szept. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag már ne bánkódj ezen. Már megtörtént, nem tudsz vele semmit sem tenni, viszont legközelebb már tudni fogod, hogy mire kell figyelni.:)
2021. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Csak petting volt? Akkor a lyuk dolgot nem ertem.. .:D


Amugy pedig, nem elvezted talán? Van hogy az emberek dugnak, és mégsem zugnak egymásba, es ezt nem rosszindulatból teszik..

2021. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Azért elég kitartó volt, azért a kis akármiért 😂😂😂(most nem tudom hánszor feküdtetek le vagy mi történt pontosan de akkor is...) , ne vádold magad, fogd fel leckének! Millió lány járt így, vagy megcsalták amikor még kis zöldfülű volt és sokan bizalmi problémával küzdenek, a lényeg, hogy nem minden fiú ilyen, de néha még a jófiúkat is ledönti a kanosság, a tied pedíg elég kitartó is volt 😂
2021. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Ez volt a tapasztalatszerzés i8skolája. Máskor óvatosabb leszel, de nehogy megközelíthetetlen légy. Mindent a maga módján.

Nem jogos, ha értéktelennek és rongynak érzed magad. Ezt máris vesd ki a fejedből. Nem vagy egyedül, aki így járt. Nyerd vissza az önbizalmad.

Ffi.

2021. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!