Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy többet érzek barátságnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, ami már lassan 2 éve nyomja a szívemet. Beleszerettem az egyik barátomba és nem tudom mit kezdjek ezzel. Egyrészt szeretném elmondani neki, de félek, hogy ezzel tönkreteszek mindent és ha ő nem viszonozza az érzéseimet, akkor elveszítem még mint barátot is. Nagyon szeretek vele beszélgetni, mert bízom benne, ezáltal pedig olyan dolgokat is megosztok vele, amit mással nem. Már az is boldogsággal tőlt el, ha csak mellette vagyok és érzem az íllatát.

Szerintetek elmondjam neki, hogy ő már számomra nem csak egy barát?

Ha igen, akkor tudnátok pár tanácsot adni, hogy hogyan?


Üdvözlettel:

Egy 17 éves lány


2021. okt. 2. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Mond el
Ne mond el
60 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy nehéz helyzet. Ha elég erős a barátságotok, akkor ki fogja bírni azt is, ha elmondod neki, de nem viszonozza. Ha pedig nem elég erős ehhez a barátság, akkor pedig nem vesztenél sokat azzal, hogy elmondod. Szerintem úgy hozd fel a kérdést, hogyha "nem" a válasza, akkor is minden a régi marad, de te beleszerettél. Ezek után nem hinném, hogy durván kioffolna, vagy durván otthagyna.
2021. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Szívesen várom még mások véleményét is.

2021. okt. 2. 14:36
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Jobb elmondani, leginkább mert a barátodnak nevezed, amiben lényeges kéne legyen az őszinteség. Pluszban te amúgy se barátságot akarsz tőle, hanem többet.


Készülj fel rá hogy a kapcsolatotok meggyengülhet, akár megszakadhat utána.

2021. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Mond el,a fejleményeket írd le! :) Jó lesz ez.
2021. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jó tanácsotok van, hogy hol és hogyan mondjam el? Nem vagyok túl beszédes.
2021. okt. 2. 15:00
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Bárhol, ahol nyugodt körülmények között, kettesben tudtok lenni. Mondjuk ne egy tisztáson, a várostól messze. Ha egyedül hagyna a vallomás után. (mert pl. fel kell dolgoznia, nem a bunkóságra gondolok)
2021. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mások véleményét és tanácsát is várom
2021. okt. 2. 15:49
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Lehet ő is pont ugyanígy érez, csak fél elmondani. Ha egyikőtök sem teszi meg az első lépést, akkor sohasem fogod megtudni.
2021. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Kétesélyes.

Nincs más megoldás. Próba-szerencse! Vágj bele.

Én jártam így. Mai napig tart a barátság.

2021. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%

Előbb egy helyesírási könyvet végy elő.

A mond felszólító mód E/2. személyben monDD!

D-végű igék felszólító módja szabálynál keresd.

2021. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

A legjobb fiú barátom szerelmes belém de én nem érzek iránta többet barátságnál. Mit tegyek?

A legjobb fiú barátom rengetegszer udvarol dicsér és burkoltan közli ő többet akar barátságnál. Attól félek hogy egyik napról a másikra erőt vesz magán és bevallja szemtől szemben hogy szerelmes belém.. Félek mert igaz nagyon szeretem őt viszont csak barátilag és ő...

Fiú-lány barátságnál mennyire "megengedett" a szívecskézés, meg hasonlók?

Fiúként mindig sok lány barátom volt, akikkel nagyon szoros lelki társak lettünk, és voltak, akik már-már össze-vissza dobálták nekem chaten a szívecskéket, olyan szoros kapcsolatba kerültünk. Barátinak gondoltam, de elbizonytalanodtam, lehet, hogy ez azt jelenti,...

Vajon miért nem akar többet barátságnál?

Van egy fiú barátom , akit több mint fél éve ismerek . Az elején igaz , barátként tekintettem rá , de már egy ideje nem , és ezt ő is tudja . Már mielőtt megtudta volt ölelés , csók , simogatás stb ... És miután megtudta hogy szerelmes vagyok belé , ugyanezek a dolgok...

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy nem akarok többet puszta barátságnál? 16F

A sulimban van egy lány az évfolyamomban aki folyton enegem nézett már vagy két éve. Később beszélgettünk, jobban megismertük egymást. Aztán egy fél év múlva barátok lettünk. Mikor barátian megölelem akkor mindig próbál magához szorítani. Ez nem zavar annyira csak,...

Mégis minek tekint akkor a fiú? Több osztálytárságnál de kevesebb barátságnál?

Van egy fiú akin nem tudok kiigazodni (azt előre leszögezem hogy nekem nem tetszik) Imád piszkálni és viccelődni velem, de beszélgetni már nem nagyon akar.. Tavaly nagyon sok időt töltöttünk egymással de az az idő is azzal telt el hogy egymással viccelődtünk, de ettől...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!