Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy többet érzek barátságnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, ami már lassan 2 éve nyomja a szívemet. Beleszerettem az egyik barátomba és nem tudom mit kezdjek ezzel. Egyrészt szeretném elmondani neki, de félek, hogy ezzel tönkreteszek mindent és ha ő nem viszonozza az érzéseimet, akkor elveszítem még mint barátot is. Nagyon szeretek vele beszélgetni, mert bízom benne, ezáltal pedig olyan dolgokat is megosztok vele, amit mással nem. Már az is boldogsággal tőlt el, ha csak mellette vagyok és érzem az íllatát.

Szerintetek elmondjam neki, hogy ő már számomra nem csak egy barát?

Ha igen, akkor tudnátok pár tanácsot adni, hogy hogyan?


Üdvözlettel:

Egy 17 éves lány



2021. okt. 2. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Mond el
Ne mond el
60 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy nehéz helyzet. Ha elég erős a barátságotok, akkor ki fogja bírni azt is, ha elmondod neki, de nem viszonozza. Ha pedig nem elég erős ehhez a barátság, akkor pedig nem vesztenél sokat azzal, hogy elmondod. Szerintem úgy hozd fel a kérdést, hogyha "nem" a válasza, akkor is minden a régi marad, de te beleszerettél. Ezek után nem hinném, hogy durván kioffolna, vagy durván otthagyna.
2021. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Szívesen várom még mások véleményét is.

2021. okt. 2. 14:36
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Jobb elmondani, leginkább mert a barátodnak nevezed, amiben lényeges kéne legyen az őszinteség. Pluszban te amúgy se barátságot akarsz tőle, hanem többet.


Készülj fel rá hogy a kapcsolatotok meggyengülhet, akár megszakadhat utána.

2021. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Mond el,a fejleményeket írd le! :) Jó lesz ez.
2021. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jó tanácsotok van, hogy hol és hogyan mondjam el? Nem vagyok túl beszédes.
2021. okt. 2. 15:00
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Bárhol, ahol nyugodt körülmények között, kettesben tudtok lenni. Mondjuk ne egy tisztáson, a várostól messze. Ha egyedül hagyna a vallomás után. (mert pl. fel kell dolgoznia, nem a bunkóságra gondolok)
2021. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mások véleményét és tanácsát is várom
2021. okt. 2. 15:49
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Lehet ő is pont ugyanígy érez, csak fél elmondani. Ha egyikőtök sem teszi meg az első lépést, akkor sohasem fogod megtudni.
2021. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Kétesélyes.

Nincs más megoldás. Próba-szerencse! Vágj bele.

Én jártam így. Mai napig tart a barátság.

2021. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%

Előbb egy helyesírási könyvet végy elő.

A mond felszólító mód E/2. személyben monDD!

D-végű igék felszólító módja szabálynál keresd.

2021. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!