Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges? Sziasztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Sziasztok szerintetek lehetnek szerelmesek 12-13 évesek vagy ők még barbizzanak és legozzanak?

Figyelt kérdés

#szerelem #12 éves #Legozzanak? #Barbizzanak? #Nevetséges?
2021. okt. 6. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Naná, hogy lehetnek. Csak ne "realizálják".
2021. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1# ezt ne haragudj, de nem, értem.:)
2021. okt. 6. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehetnek csak nem olyan szinten mint egy felnőtt ember.
2021. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Az érzelmi inteligenciájuk még nem olyan fejlett, azaz lehetnek szerelmesek, de nem olyan mértékben, mint egy felnőtt ember.

(Egyébként a "Tanulom magam" youtube csatorna készített erről a témáról egy videót.:D)

2021. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Persze. Volt két évfolyamtársam, akik 12 évesen kezdtek el járni és szexeltek is. Mindenki tudott róla, mert a srác egy osztálykiránduláson vette el a lány szüzességét. Akkoriban én is szerelmes voltam egy felettem járó lányba. Amikor megláttam a folyosón mindig jött a gyomromban a pillangó érzés. Sajnos visszautasított.


barbizzanak, legózzanak... ezt te sem gondoltad komolyan :D

2021. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Arra emlékszem, hogy húgom mikor ilyen 7-8 éves volt, nézett egy ilyen 15 év körüli srácot a buszon, kérdeztem tőle "Mi van, tetszik?", úgy elpirult utána. Aztán utána meg egy barátomért lett nagyon oda. Szóval lehet szerelmes már jóval előbb is, ha nem is olyan szinten, mint a tinik/felnőttek, de lehet, legalábbis alap esetben már érdeklődnek a másik nem iránt a gyerekek/kistinik ebben a korban.
2021. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Én kvis koromban voltam először szerelmes.
2021. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

12-13 évesen már jócskán vannak hormonok, ott lehet szerelem. Ovis korban szerelemnek hitt dolog az valójában csak rajongás.


Aztán.lersze nyilván mondaná az ember, hogy ilyenkor még jobb nem szerelmesnek.lenni, de pont ez a lényege, hogy ez ösztön, és nem.tudod irányítani. Ha szerelmes lettél, akkor ez van...

2021. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Szerelemnek nem mondanám még azt az állapotot. Érezhetnek valami hasonlót, de közel sem azt.

Én is kedveltem már oviban is egy lányt. De mai fejjel inkább csak barátságot éreztem iránta, hogy jó vele beszélgetni, szeretem a társaságát és kb ennyi. Később se volt sokkal több érzelmem. Középsuliban voltam először szerelmes, amire azt mondtam, hogy na igen, ez már valami... De ott is inkább csak kedveltem a lányt, de őt már tényleg. 2 évig voltunk együtt. Utána jött az első igaz szerelmem 19 évesen. Ő nagyon elnyerte a szívem és nagyon padlóra is küldött a szakítás. Később volt még egy lány, akit szintén nagyon szerettem. De őt tudom, hogy tényleg úgy igazán szerettem. Több mint 1 éve szakítottunk, de még mindíg gondolok rá. Újra már lehet nem kezdeném vele, de egyéb dolog miatt is tudom, hogy őt tényleg szerettem és soha nem is fogom tudni elfelejteni.

2021. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Én 5 évesen is voltam szerelmes. Még szebb is volt, valóban az érzelmekről szólt, akkor még azt sem tudtuk, mi az a szex.
2021. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!