Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem megcsókolni, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megcsókolni, miért van ez?

Figyelt kérdés
Eléggé jól alakultak a dolgok kettőnk közt,igazából mostanában elég ritkábban beszélünk,Születésnapomra eljön(még nem vagyunk együtt) És ott szeretnem megcsókolni,idáig már 3 talin éreztem az "alkalmat" hogy na akkor most lekapom de egyszer se mertem, életemben még nem csókoloztam,attól félek ha megcsókolom akkor vagy vissza utasít vagy ellök magátol azzal a szöveggel hogy ő erre nem áll készen...A születésnapom pár napon belül itt van és nem tudom mit tegyek

2021. okt. 8. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha sokáig húzod, esélyed sem lesz összejönni vele, mert töketlennek fog tartani. Igen, a szülinapodon meg kell csinálnod. Hívd félre valamikor kettesben, nézz a szemébe és ha nem kapja el a tekintetét, akkor hajolj közelebb, és mehet.:D (Egyébként először még nem feltétlenül kell nyelvezni, elég az is, ha csak az ajkait csókolgatod.)
2021. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!:D
2021. okt. 8. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felépited a vonzalmat és a kémiát akkor easy szimplán csak nem kell túlgondolni, de a lényeg, hogy legye előtte valami felvezetés, mert ha tényleg csak felrehivod valahova a szemébe nézel és már kapnád is le az tul random, azt se tudja majd hogy reagálja le max ha annyira nyerő vagy a csajnál, de ha tényéeg biztosra akarsz menni akkor muszály valami felvezetés is mert ha maga a kémia nincs meg akkor valószinűbb hogy 1 ultra cringe pillanat lesz majd minkettőtöknek amit te is szeretnél mihamarabb elfelejteni
2021. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Én pont nem a szülinapon csinálnám, mert ha valami balul üt ki, az rohadtul el fogja rontani azt a napot. Inkább előtte vagy utána valamikor.

Kivéve persze, ha az elkövetkezendő hetekben csak a bulidon találkoztok. Akkor ragadd meg az alkalmat.

2021. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!