Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzam fel azt a témát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel azt a témát a szüleimnek, hogy a nyári szünetben le kéne mennem egy lányhoz akit az interneten ismerem meg?

Figyelt kérdés

Már 2 éve ismerem a lányt és rengeteget telefonáltunk és chateltünk egymással, viszont a szüleim nem tudnak róla. A találkozás az ő részéről simán megoldható ottalvással, viszont nekem nehezebb lejutni hozzá mivel nagyon messze lakik.


16/F



2021. okt. 8. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, a nyári szünetig biztosan lesz elég időd megbeszélni velük.
2021. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Persze én ezt értem, viszont nem tudom, hogy mikor kéne elkezdenem beszélni nekik róla és, hogy hogyan
2021. okt. 8. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, apa! Van egy lány, akivel komolyan alakulnak a dolgok. Július 27-én (random dátum) el szeretnék menni hozzá. Ugye nincs akkorra programunk?"

Szerintem nyár elején mondd el nekik, illetve az is fontos, hogy konkrét dátumot is említs. Nyárnál előbb nem érdemes beszélned róla, ki tudja, mi történik addig.

2021. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ősz van, 1 év múlva lehet szóba sem álltok egymással. Internetes barátságból, lehetetlen távolsággal úgyse lesz semmi, vedd lazán, nem érdemes túlgondolni.
2021. okt. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezò szünet alatt szerintem azőszi szünetet értette, ami már két hét se.
2021. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 -ös. NYÁRI szünet. Tekerj vissza...
2021. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!