Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, hogyan lépjek ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan lépjek ki ebből?

Figyelt kérdés
A sráccal már többször eljátszottuk ezt, és mindig megfogadom, hogy mostmár tényleg vége, de valahogy állandóan egymás mellett kötünk ki. Mikor kellek neki, akkor azt mondja, hogy akarja a kapcsolatot, aztán amikor meg komolyan ott kéne lenni a másiknak valami miatt, akkor meg jön az, hogy “de nem vagyunk együtt”. Van, hogy konkrétan csak velem van egész nap/este, van, hogy azt mondja, soha semmit nem érzett irántam. Van, hogy napokig/hetekig csak úgy random ignorál, aztán veszekszünk egy jó nagyot, én bőgök, ő a fejemhez vág mindent, beleértve ezeket is, és azt érezteti velem olyankor, hogy konkrétan azt akarja, hogy semmi közünk ne legyen egymáshoz, és csak részegen kellek neki. Azt mondom, hogy soha nem akarom látni, és próbálok elszigetelődni tőle és véget vetni ennek, de másnap vagy az az utáni nap, valahogy az ő részéről a több napig/hétig tartó ignorálás átvált abba, hogy olyan snapeket küld, ami hozzám köthető, de direkt csak olyanokat ami ilyen belső dolgunk, szóval másoknak nem nagyon jelent semmit, de ő meg én tudjuk. Hirtelen annyi storyt rak ki arról hogy neki milyen jó, hogy az hihetetlen, és véletlen pont a házunk előtt van, és, hogy akkor már nem jöhet e be aludni, mikor előtte kétszer is megkértem, hogy aludjon nálam, és cseszett eljönni. És mindig egyre jobban bántjuk egymást, de egyikünk sem tud elszakadni, és nem tudom, hogy, hogyan lehetne valakit ignorálni, akivel 3 évig legjobb barátok voltatok, 2 és fél éve pedig több, és a baráti és az érdeklődési körötök ugyan az, sőt még egy suliba is jártok.

2021. okt. 10. 03:12
 1/4 sterling.archer válasza:
100%
Ki vagy hasznalva :/
2021. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jót tesz az egójának hogy rajongsz érte. Hülye lenne kihagyni.
2021. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig fogsz "kelleni" neki, amíg nem jön más. Sajnos ebből tényleg az jön le, hogy csak kihasznál. Mihamarabb véget kellene vetned ennek a mérgező 'kapcsolatnak' különben ez még jobban fog fájni.
2021. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Jajjj teee ....

"snapeket" "ignorál" vazze ezek a kifejezések magyarul már el is felejtetted,hogy kell mondani?🤣🤣

Mint ha egy politikus

dumáját hallgatanám.

Gondolom kb. 15-16 éves lehetsz ha több akkor is ezen a szinten lehetsz ha nem veszed észre,hogy csak kielégüléshez van szükség rád.

Ha úgy vesszük csak egy üritő tartály vagy neki.

Tedd ki a szűrét hajsd el mielőtt tönkre teszi a lelkedet.

2021. okt. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!