Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Tehát, már 1 éve szakítottam a volt párommal, fél év után ő egy új lánnyal kezdett el randizni, viszont akkor megint kibékültünk és az a lány annyiba maradt. Aztán természetesen megint szakítottunk és már nem gondoltam rá, már nem fájt, már nem érdekelt mit csinál. Most megint van egy új párja, méghozzá az egyik barátnőm. Ha találkozunk exemmel nem is beszélgetünk, messengeren tartottuk a kapcsolatot egy darabig, utoljára júniusban találkozni szeretett volna velem, viszont én nem szerettem volna vele, ezért többet nem is beszéltünk. Mióta megtudtam hogy van egy új barátnője állandóan erre gondolod, ő jár a fejembe. Tegnap éjjel vele is álmodtam, azt álmodtam, hogy ki voltunk békülve megint. Nem fűznek hozzá semmi érzelmek, vagyis kétlem,viszont nagyon idegesít hogy ez történik velem. Szerintetek ez az álom most egy JEL akar lenni? (Azért szakítottam vele, mert rengeteg veszekedtünk és már nem is működtek a dolgok köztünk). Azt azért hozzáteszem, hogy nekem ő volt az első szerelmem.

2021. okt. 10. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak féltékeny vagy, hogy neki van párja, semmiképp ne erőltesd vele a dolgot, lépj tovább.
2021. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Bántja az egódat, hogy boldog, de nem veled. Ilyen előfordul, de az a legjobb, ha békén hagyod és túl lépsz rajta. :)
2021. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez az álom annak a jele, hogy annyira sokat gondolsz rá, hogy már álmodban is megjelent. Mást nem jelent. Teljesen még nem léptél túl rajta, ennyi az egész.:)
2021. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem jel, csak azért álmodtál ilyet, mert ezzel foglalkozol nappal. A fiút felejtsd el, a barátnőddel meg tarthatod a kapcsolatot, lehet, kissé mérsékeltebb lesz, mert nem tőled vette el a fiút, még tanácsokat is adhatsz neki a fiúhoz, mert te már jobban ismered. De ne akarj vele kibékülni, mert még egy fiatal fiú nem tud megállapodni egy nőnél sem. Hamarosan ketten fogtok sírni utána, mert a barátnőd is lapátra kerül.
2021. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Így első olvasatra olybá tűnik, hogy te éhezed a szeretetet. És mivel ő volt az első, hát kiét másét, mint leginkább az övét.

Ám a sok veszekedés, egyet nem értés azért intő jel kéne legyen szàmodra. (Persze, számára is az, nyilván)


Túl kéne lépned rajta... s elfogadni a tényt, hogy még ha az első is... az még nem kell jelentse azt, hogy a végleges.


Ha arra fókuszálod energiádat, hogy sokkal inkább Te legyèl az, aki SZERET... mintsem arra vágyódj, hogy TÉGED SZERESSENEK(!)... akkor meglásd könnyebb lesz az életed, s könnyebben is találsz hozzád való párt. Akivel képes lehetsz "egy húron pendülni".


Az ERŐ legyen veled!

2021. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!