Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez? Érezhet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Érezhet valamit ő is?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel régebb óta ismerjük egymást sose voltunk igazán jó barátok max ismerősök de ha találkozunk akkor 10 percet mindig beszéltünk aztán lehet, hogy hónapokig ennyi. Viszont egy ideje kezdett érdekelni mint nő ott írtam rá először. Eleinte igazából nem is rendszeresen de beszélgettünk. Viszont volt, hogy ignorált több órán át (és nem 1-2 óráról beszélek) majd mintha semmi se történt volna válaszolt. Mikor szóvá tettem neki akkor betegségre, sulira hivatkozott meg, hogy nehéz napjai voltak. Itt igazából lejött, hogy annyira nem érdekelhetem és hagytam is. Majd láttuk egymást messzebbről és nem tudtunk beszélni de egyből írt, hogy bocsi siet. Pár nap múlva kiraktam valami olyat amire számítottam, hogy reagálni fog és így is lett. Onnantól rendszeresebben kezdtünk beszélgetni mondjuk egy héten olyan 4-szer. Majd szóvá tette, hogy nem válaszoltam 2 óráig😂. Alapvetően úgy indult mindig a beszélgetés, hogy valamit reagált egy neki küldött snapre de magától csak úgy sosem írt vagy én írtam neki. Aztán eljutottunk oda az utóbbi hetekben, hogy mindennap beszéltünk, viccelődünk a másikról vagy komoly témák is szóba kerülnek. Valamelyik nap viszont leláttamoztam. Ez nem tetszett neki alaposan a tudtomra adta nem írt rám ezzel de nagyon egyértelműen közölte, hogy hiányzik a figyelem neki. Nagyjából két nap múlva írtam neki megint egyből válaszolt és utána is végig a szokásosnál gyorsabban írt vissza.

Kérdés, hogy csak unatkozik, barátként tekint rám max vagy tényleg lehet valami az ő részéről is?

(Előbb utóbb úgy is megmondom neki személyesen)



2021. okt. 14. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

miért kell vkit számon kérni, ha rögtön nem ugrik és nem válaszol?

nálam már itt betelt volna a pohár.

nem a csajod, nem a tulajdonod, akkor válaszol, amikor ráér, amikor akar... szval sztem ez így erőszakos és bunkó dolog volt részedről.

akárcsak ez a játszmázás.

gondolom, kivered rá napjában legalább 1x, mégis szívatod, h. ignorálod.



szval sztem te saját magadat ráerőlteted, és kiprovokálod így v. úgy a figyelmet.


ami miatt én szintén ejtenélek, mert ez nekem nagyon nem jön be.


azt gondolom, ha annyira tetszenél neki, már a legelején másképp kommunikált volna veled, önszántából és örömmel... így meg elérted, h. felkerülj nála a térképre, és ráakaszkottál, de nem hiszem, h. szerelmes beléd...

2021. okt. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

1-es: a kérdező leírta, hogy a csaj is szóvá tette, hogy 2 óráig nem válaszolt. Szóval nem értem miért a kérdezőt osztod ki.

A kérdésre válaszolva: egyikőtöknek sincs joga számonkérni a másikat, hogy mikor válaszol. Nem vagytok kapcsolatban, bár számomra még akkor sem elfogadható, hogy ne legyen magánéletem amikor éppen nem érek rá írogatni.

Ez a taktikázás, hogy most akkor megmutatom neki, hogy 2 napig nem írok, hát nálam ott dőlne el a folytatás. Szórakozzon mással.

És nem hinném, hogy a lány szerelmes lenne beléd. Inkább csak durcizik, hisztizik, mert nem úgy van ahogy ő akarja.

2021. okt. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiből szerintem nehéz megállapítani, de simán lehet, hogy érez valamit. Talán el kéne hívnod kettesben.:D
2021. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Nem számom kértem, hogy merre volt. Megjegyeztem neki, hogy el volt tűnve. Persze ő élete és ideje de ne mondjuk már azt, hogy normális dolog ha beszélgetsz jelen esetben egy ismerőssel akinek mondjuk 20 óra után írsz vissza de közben elérhető voltál nem egyszer.
2021. okt. 14. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Unatkozik, kell neki a figyelem, ezen kívül nem érzek semmi komolyat.
2021. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy találkára, aminek a végén kérdezd meg, hogy akar-e újabbat, aztán majd eldől valamerre. Szerintem nem vagy neki közömbös és vár tőled egy találkát.
2021. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Akkor sem várhatod el, hogy mindig ugrásra készen válaszoljon a bugyuta, gyerekeds kérdéseidre, ha a feleséged.

Alszik, fürdik, dolgozik, tanul, vásárol, a szüleivel beszélget, a barátaival lóg, stb., stb. Mivel nem bunkó, nem kezd el a társaságukban ptyörészni. Nem a nez az élete.

2021. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!