Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nálam sokkal idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam sokkal idősebb férfiak tetszenek, az ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni pszichológushoz? A saját korosztályom egyáltalán nem tetszik, de idősebbek, pl tanárok, apum ismerősei közül vannak akik igen. Tudom hogy nem normális és ezért akarok ezen változtatni, pszichológus tud segíteni?
2021. okt. 16. 09:33
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
72%
Nem felesleges ezen aggódnod ha be jönnek keress idős pasit ennyi
2021. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű ez. Szerinted szüleim mit szólnának például? De rajtuk kívül is mindenki erről beszélne.
2021. okt. 16. 09:38
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
és akkor mivan, ha páran pletykálnak erről?
2021. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ezzel semmi baj. Más meg ne álljon a boldogságod útjába.
2021. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó! Most egy kicsit bátorságot adatok nekem, köszönöm!
2021. okt. 16. 10:53
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy? És akik tetszenek, azok kb hány évesek? Miben tetszenek? Megjelenés? Viselkedés?
2021. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez általában a középsulisokra jellemző. Minden 14-18 év közötti lány idősebb pasira vágyik. Nem csak te. Már az én osztálytársaim is akkoriba. Sose értettem őket. De már most 23 évesen egyértelmü. xd

A lányok sokkal hamarabb érnek. A mostani barátnőm 16 éves és nagyon jól megvagyunk. Picit sem érzem azt, hogy gyerekes vagy ilyesmi. És az ő ismerőseinek is idősebb barátjuk van.


Szóval természetes ez az érzés. Amennyiben nem apukákra vágysz persze. Azért javaslom a korodhoz legközelebb állókat. Ha 14 és 18 között vagy, akkor 18-27 éves férfi kort választanám neked. Jó ha az illető már dolgozik és életre való. Persze ilyenkor a férfi ilyen területen tapasztaltabb már. Én is tudom, hogy a legtöbb gimis csajnak bejövök. Könnyen kilehet használni őket. Persze én nem teszek ilyet. Az érzésed okés, de az illetőt mindenképpen ismerd meg akár hány éves.

2021. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell ellene tenni semmit.


47F

2021. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

kérdező, sztem meg dolgoznod kell ezen, jól látod.



akik biztatnak, azok olyan ffiak, akik a nagyon fiatal lányokra buknak (és ez náluk szintén elakadást jelent), vagy olyan korosztályodban tartozó lányok, akik hasonló problémával küzdenek, mint te, de haragszanak arra, aki ezt szóvá teszi, és tagadják.


nyilván kiskorú vagy még, és az egy fals sztereotípia, h. minden korodbeli srác éretlen.

vannak nyilván köztük izgalmas, koravén, érdemes emberek is.


ha belemész egy tanároddal v. apád kollégájával vmibe, abban több szempontból is sérülhetsz, mert túl fiatal és tapasztalatlan vagy még, ezzel könnyű visszaélni, és egy egyenlőtlen hatalmi dinamikájú kapcsolatot ráhúzni.



menj el pszichológushoz, neten lehet találni, írd meg mi a problémád, és visszajelez, h. vállalja-e, vagy összeköt más kollégájával.

2021. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem meg az ilyen fiatalabb 14 év körüli leányzók az ideáljaim, de megnyugtatlan kérdező, hogy szinte senki sem az ideáljával jön össze, más dolog a külső és más dolog a belső, hiába tetszik az illető, ha nem vagytok egyszinten nem fog működni, márpedig hamar rá fogsz jönni, hogy nem vagytok egyszinten.
2021. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!