Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen okból írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból írjak neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány, népszerű is, egy iskolába járunk, egyik nap mégis ő jött oda hozzám beszélgetni. Párszor már én szólítottam le, de most jól esett, hogy ő keresett meg. A folyosón nem mindig látom, nagy iskola, van, hogy hetek telnek el, így inkább üzenetbe írnek neki, de ott még sosem beszéltünk.

2021. okt. 17. 19:16
 1/4 anonim válasza:
96%

Ha követed őt instán, reagálhatsz a sztorijára. De ne csak egy tűz emojit küldj vagy valamit, hanem egy olyan üzenetet, amiből tudtok kezdeményezni egy beszélgetést.


Pl ha kirak egy zenét sztoriba, akkor írhatsz neki arról hogy te is szereted ezt az előadót, megkérdezheted, hogy ő még melyik zenéket szereti tőle, vagy valami hasonló.

2021. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Privátba írj neki és olyan üzenet legyen amire valamilyen választ vársz. Tehát ne csak egy like-ot vagy valami ilyesmi.

Azaz beszélgetést kezdeményezz, ne csak annyit, hogy milyen jó kép vagy "milyen jó zene én is szeretem". Amikor már csevegtek akkor hívd el másnap délután valamit enni-inni vagy inni. Az a legjobb ha abban maradtok hogy délután valami találkozó de suliban meg pontosítjátok a helyszínt és a időt.

2021. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy irj neki!!!
2021. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idősek vagytok, de én(18F) is hasonló helyzetben voltam nemrég, és én felkértem a lányt, hogy legyen a párom a végzős táncban, arra hivatkozva, hogy az osztályban már nincs több lány.


De nem kell ennyire bonyolultnak lennie. Ha van olyan tantárgy, amiből ugyan az tanít, akkor megkérdezheted hogy hol tartanak, hátha tudja mi lesz a dolgozatban, esetleg hátha TE tudod hogy mi lesz nekik a dolgozatban, ami még egy plusz pont lehet.


Azt mondod beszéltetek, biztos van még pár elvarratlan szál, vagy kérdés benned, próbáld azt felvezetni.

2021. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!