Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom megbántani

Figyelt kérdés

Van egy lány a falumban, aki belém van zúgva. Ezzel nem is lenne baj, de nekem nem tetszik, nem is szép meg ápolatlanok is (a családja). Meg vannak róluk érdekes sztorik.

Egyszer megkérdezte, hogy nem akarok-e vele összejönni, mondtam, hogy sajnálom de nem.

Egy buszon szoktunk utazni, akkor mindig látom, hogy néz meg mosolyog és ez nekem nagyon kellemetlen.

De normális vagyok vele és szerintem azt hiszi, hogy nekem is tetszik.


2021. okt. 27. 18:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem akarja elfogadni
2021. okt. 27. 18:01
 2/8 anonim válasza:
84%
Szia! Szerintem nagyon jó dolog hogy ettől független is hogy zavar kedves maradsz vele. Ez ritka dolog mert ugye mint írtad te is ez kellemetlen számodra. Maradj továbbra is kedves vele csak próbáld meg kerülni a szemkontaktust ne beszélj vele olyan sűrűn ha esetleg eddig ezt tetted volna és ha esetleg mégegyszer próbálkozna szerintem nyugodtan közölheted vele határozottan őszintén hogy neked ez kellemetlen nem baj ha érzi hogy dühös vagy. Próbáld meg te is elfogadni hogy “sajnos” nem tehet róla szegényke hogy tetszel neki ezt nem mi választjuk magunknak egyszerűen csak megtetszik valaki. Sok sikert :)
2021. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele, ne mosolyogj rá, ne is nézz rá. Akkor teszed vele a legjobbat, ha semmilyen módon nem teszel olyan gesztusokat, amiket bátorításnak vehet. Ez nem megbántás, hanem realitás.
2021. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se keress vele semmilyen kapcsolatot, ne mosolyogj, ne beszélgess, kerüld. Nem kell persze levegőnek nézni, de szorítkozz rövid, lényegretörő párbeszédekre.
2021. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha változtatsz így a viselkedéseden, az ne legyen túl drasztikus. Elég ha szép lassan leszel távolságtartóbb.
2021. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. okt. 28. 22:32
 7/8 A kérdező kommentje:

Kerültem vele a szemkontatktust, szoktam buszon köszönni neki, megkérdezi hogy vagyok.

De pár napja megint rám írt hogy vagyok, írta hogy mondani akar vmit. Írta hogy nagyon örülök, hogy ennyire jóban vagyunk, írtam hogy igen, mert nem akartam megsérteni, erre visszakérdezett h komolyan, írtam h igen. Erre virágot küldött.

Ez nekem olyan kellemetlen :/

2021. nov. 25. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod nemet mondani! Ne mondj olyat, amit nem gondolsz komolyan. Viselkedj még tartózkodóbban.
2021. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!