Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve egy lány barátom elmondta nekem, hogy tetszem neki, és ő is nagyon tetszett nekem (mindketten lányok vagyunk). Azonban akkoriban még nem voltam elég határozott, ezért inkább összehoztam egy emberrel, aki már évek óta tetszett neki. Azóta együtt is vannak, és köztünk is jó baráti viszony maradt, de egyre többet panaszkodott mostanában a kapcsolatra, viszont közben amikor úgy találkoztunk, hogy ott volt a párja is, akkor teljesen úgy tűnt, hogy rendben vannak.

Egy hete azonban volt egy nap, amikor nálunk kis házibuli volt és filmnézés közben nem az ágyra feküdt, hanem odabújt hozzám, vagy amikor csak beszélgettünk, akkor is mindig szorosan mellém ült, hogy a lábunk összesimuljon, gyakran piszkált, úgy ült mellém, hogy át kellett karoljam, ő pedig a vállamra hajtotta a fejét, amikor pedig egy másik lánnyal beszélgettem, nevetgéltem hosszasan, úgy tűnt, megbántódott, mert egyből elment lefürdeni, majd aludni. (Hozzáteszem senki nem ivott)

Szerintetek miért viselkedik így? Én tisztelem a kapcsolatát, és soha nem akarnám tönkretenni, annak ellenére, hogy nagyon tetszik nekem,és biztos, hogyha bepróbálkozna, elutasítanám, mert nem akarom, hogy megcsalja velem a párját. De mégis kellemetlen így ez a szituáció, mert mi van, ha csak én gondolom túl, és ez csak egy baráti közeledés?

Szóval ha valaki tudna tanácsot adni, azt nagyon megköszönöm!

Én 18L, ő 20L


2021. okt. 27. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Lehet bisex, főleg el is mondta hogy tetszel neki.


Nekem volt ilyen csajom mint ő, úgymond megcsalt egy lánnyal, de őszintén szólva engem nem zavart a dolog...inkább lánnyal csaljon meg az nem baj, kicsit izgató is.

De végül szakítottunk (nem ez miatt).


Szóval azért próbálkohatsz szerintem...lehet én látom rosszul de ez a véleményem.

2021. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem valami nagy jelek, de tegyük fel lépések voltak feléd.


Először is ha annyira tisztelnéd a kapcsolatát, nem engednéd hogy simulgasson, bújjon, félreérthető legyen. Mikor tudod hogy biszex, akkor ezek nem baráti gesztusok. Valószínűleg erre a gyengédségre (is) vágyik és ez a kapcsolatában nincs meg, másrészről talán izgatja a gondolat hogy milyen lenne másik lánnyal, harmadrészt nagy eséllyel csak szimplán már kihűlt ami kettejük közt volt és izgalmat akar.


Tisztázhatod vele hogy most akkor mi van, ha annyira nagy gondok vannak a kapcsolatában és panaszkodik rá, akkor hogy-hogy még vele van, illetve kettőtökről is tehetsz fel kérdéseket, bármit ami érdekel. Ha arra terelődne idővel a téma, hogy köztetek mi lenne, mondhatod hogy anélkül semmi nem lesz, hogy ne szakítana a mostanival. Nem kell ebben az esetben bűntudatot érezni, már rég szakítania kellett volna akkor, csak általános sok embernél, hogy míg nincs új, addig marad a régi posványban.

2021. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeritem egy őszinte, mély beszélgetés segítene. Mondd el neki, hogy még mindig tetszik neked, de nem akarod, hogy megcsalás legyen a kapcsolatukban. Ezek után lehet ő fog szakítani, hogy veled lehessen.
2021. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Igen, tudom, hogy nem kellett volna hagynom, hogy bújjon, de akkor annyira nem tűnt extra dolognak, más hetero barátnőim is néha odabújnak hozzám filmnézés közben, és akkor emiatt még nem tulajdonítottam neki túlságosan nagy jelentőséget. Csak aztán később kezdtem el azon gondolkozni, hogy ő akkoriban kezdett el így viselkedni velem, mielőtt bevallotta, hogy tetszem neki. És ezért utólag kezdtem csak el kombinálni, hogy lehet nem csak egy szimpla odabújás volt a cél. És azóta nagyon rosszul érzem magam, mert tényleg nem akarom tönkretenni a kapcsolatát.

2021. okt. 28. 12:17
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm szépen, lehet összeszedem magam és beszélek vele

2021. okt. 28. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!