Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még szeret a barátom vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szeret a barátom vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a barátommal távkapcsolatba, amielott össze jöttünk mindig sokat írt minden nap hivásoztunk, de miután összejöttünk kevesebbet ir, kevesebbet hivásozunk és hivásba is kevesebb romcsi dolgot mond vagy hogy mondjam , igaz mostanába sok dolga van de ha én írok rögtön vissza szokott írni, és most egy kicsit össze vagyok zavarodva h kezdi már elveszeteni az érzéseit irántam? Vagy inkább csak túlgondolom ezt az egészet

2021. okt. 28. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen távolságra vagytok?
2021. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 és fél óra autóval
2021. okt. 28. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle. Biztos jobban tud erre vàlaszolni.

"Józsi, hiányzik a szóbeli romantika."

2021. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy pont az őszi szünetben lenne hihetetlenül sok dolga, még suli közben érthető is lenne. Nem a visszaírás sebessége a gond, hisz tényleg ezer oka lehet, sok diák pl. dolgozik ilyenkor, de nem csak az változott drasztikusan hogy mennyit beszéltek, hanem az is hogy hogyan. Másrészről nincs sok értelme írnia, ha nincs miről és még pluszban amúgy is kevésbé ér rá.


Beszélj vele hogy tudtok-e ezen kicsit javítani, akár előre megbeszélve hogy pl. este x időben hívásoztok egyet, cserébe akkor napközben nem foglaljátok le egymást annyira (mindenki csinálhatja a maga dolgát, nincs sírás ha későn ír vissza, stb.).


Valószínűleg már most kijön hogy túl nagy a távolság köztetek, nem bírja el a kapcsolat (normális).

2021. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Friss kapcsolatnál szokott ilyen lenni. A srác addig küzdött érted, ameddig össze nem jötettek, de mostanra úgy érzi, hogy már ott vagy neki, ezért nem kell annyira odatennie magát. Sok tini srác esik ebbe a hibába, hogy csak létrehozni tudnak egy kapcsolatot, megtartani már nem. Beszélj vele erről mindenképp.:)
2021. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!