Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá, elérni hogy bízzon bennem? Hogy kéne viszonyulnom hozzá?

Figyelt kérdés
Elsős közép iskolás vagyok és nagyon bejön egy másodikos lány.( Én is lány vagyok) Régebben is láttam az instáját mert van pár közös ismerősünk és már akkor nagyon tetszett de letudtam annyival hogy valószínűleg amúgy sem találkozom vele soha. De mint ahogy később kiderült mégis. Az első nap láttam meg a suli előtti parkban, szinte arcon csapott a felismerés:) Eleinte nem figyeltem fel rá annyira, csak szemmel követtem. Lassan teljesen elvarázsolt és le sem tudtam venni róla szemem. Biztos vagyok benne hogy ő is észrevette ezt, mert néha elkaptuk egymás tekintetét. Múlt pénteken bejelöltem fb-n, szinte azonnal elfogadta. Még az nap este, órák közben ( októberben délutáni váltásban jártunk) ráírtam. Leírtam, hogy egy suliba járunk és hogy szeretném megismerni közelebbről mert szimpatikusnak találom. Nem kellett sokat várnom, szinte rögtön írt. Egész hétvégén beszélgettünk különböző témákról amik mindkettőnket érdekelnek. Kicsit bátortalanul, de megbeszéltem vele, hogy hétfőn (azaz ma) találkozzunk szünetben. Tényleg találkoztunk, mire leértem szünetre már ott várt a suli előtt. Tényleg nagyon szimpatikus és nagyon oda vagyok érte. Szerintetek hogyan tudnék még jobban közelebb kerülni hozzá? Valahogy éreztetni vele, hogy mit gondolok róla?

2021. nov. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyenlőre jó irány és nem is kell több.

Beszélj vele sokat és majd csak akkor mond el neki hogy mit érzel amikor már tényleg sokat tudtok egymásról és bízik benned.

Ezt persze csak azzal tudod elérni hogy egyre többet beszélgettek kicsit bizalmasabb dolgokról is.

De egyébként nyugodtan megkérdezheted hogy tetszik-e neki valamelyik fiú, mert akkor már azt is tudni fogod hogy hogyan viszonyulna arra ha elmondanád neki hogy mit érzel. Jó mondjuk ezt se egy két nap után kéne megkérdezned mert az már neki is gyanús lenne.

2021. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, találkozzatok sulin kívüli programokon is. Elmentek ide-oda, idővel alakul majd.


Azért azt jó lenne tudni hogy ő hetero-e, gondolom az tiszta hogy nem mindenki leszbikus vagy biszex, csak mert néha egymásra néztek.

2021. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Fordulj pszichologushoz. Gyógyítható.
2021. nov. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es! Köszönöm szépen, igyekszem sokat beszélni vele:)


Kedves 2-es! Köszönöm a te tanácsaid is. Természetesen tudom, hogy ez nem jelenti azt hogy leszbikus vagy biszex. Csupán fontosnak tartottam leírni, hogy kerek legyen a történet.


3-as válaszoló! Nem foglak lebeszélni a véleményedről. Tisztán éreztetted a nézőpontod, és én ezt tiszteletben tartom. Viszont a válaszod nem kapcsolódik a kérdésemhez, szóval kérlek ha nem tudsz hozzászólni akkor ne tedd. Köszönöm!

2021. nov. 2. 05:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egyelőre jó irány.

Azt tanácsolom, hogy beszélgessetek még többet és ha majd közelebb kerültök egymáshoz, akkor kérdezz az lgbt-ről, az alapján le tudod szűrni a reakcióját.

Sok sikert!

2021. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Történt azóta valami?
2022. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os;

Igazából egy ideig sokat beszéltünk és szorosabb lett a kapcsolatunk. Azóta viszont sajnos már nem beszélünk annyit. Úgy érzem nem keresi a társaságom már, és ezt tiszteletben tartom.

2022. jan. 27. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!