Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg az osztálytársam aki lány?

Figyelt kérdés
Már év eleje óta bele vagyok esve, nem beszéltünk eddig sokat,de nagyon kedves velem,nem tudom hogy érez e irántam valamit,de ma elhívtam valahova és azt mondta ír ha van ideje és akkor mehetünk,azon a találkozón el szeretném mondani neki hogy mit érzek iránta,hogyan mondhatnám el?

2021. nov. 3. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy.😀
2021. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Előbb inkább derítsed ki, hogy ő is a lányokhoz vonzódik-e, mielőtt fejest ugranál... Utalgass rá vagy tereld olyan témára a szót és hallgasd meg a véleményét, hogy ő mit gondol erről. Aztán, ha bi vagy esetleg ő is lesz i, akkor mond el neki. Ha hetero és úgy mondod el, akkor rá mehet a barátság is...
2021. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne zaklasd szerencsétlent.
2021. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

testvéremszki, ilyet nem csinálunk hogy elhívjuk aztán egyből kitárjuk szívünk lelkünk :D


nem mellesleg a párkapcsolat lépcsőfokai hogy megismeritek egymást, egymás véleményét, nézeteit, aztán ha mindkettőtök úgy áll akkor lehet valami...nem úgy csináljuk, hogy összejövünk valakivel aztán utána ismerkedünk :))


szóval először ismerd meg, mert lehet hogy mond olyat, ami miatt teljesen kiábrándulsz belőle!


utána - ha látsz tőle is hajlamot - akkor kicsit merészebb lehetsz, "break the touch barrier" nyilván csak olyan helyeken érintsd meg, ahol véletlenül sem gáz ÉS nem illetlen. Ha kedveli, akkor folytathatod az utad...


Magadon pedig csillapíts, mert túl kapkodós vagy. Meg kell tanulnod türelemmel lenni és tiszta fejjel, objektíven gondolkodni.

2021. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess, haverkodj vele. Ha jól érzitek magatokat egymással és már mélyebb témák is felmerülnek, kérdezd meg, hogy mit gondol a leszbikusokról. A válaszából tudni fogod, hogy érdemes-e nála bepróbálkoznod.
2021. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%
Megszerezni? Egy embert? Sehogy. Mert nem egy tárgyról beszélünk. :)
2021. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!