Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha lány osztálytársam mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány osztálytársam mindig (sokszor) engem néz, engem szólít órán, stb., de én nem akarok tőle semmit, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig semmit nem csináltam, ő sem igazán mutatott felém több érdeklődést még, de Instán posztolt mémeket, miszerint kicsit magányos (vagy ilyesmi)

2021. nov. 12. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne csinálj semmit. Akkor hagyd békén, majd megérzi, hogy nem érdekel téged és abbahagyja.
2021. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Hát akkor húzd kicsit odébb a padod, ha eltakarod a táblát akkor nyilván téged fog nézni és téged fog szólítani, hogy húzd már le kicsit a fejed...

Viccet félretéve az ilyen unatkozó embereket pedíg hagyni kell a francba, hidd el pár hősies unatkozó lovag úgyis reagál az unatkozó posztjára, hogy felvidítsák a királylányt. Te pedíg találsz majd egy lányt aki nem unatkozik és majd meglesztek szépen...

2021. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Értem. Nem akarsz tőle semmit, de azért fullra tudod, miről posztol az instán. Aham. Ez nagyon érdekes, kérlek mesélj még!
2021. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ok.

#3 Instán követ engem, én meg visszajelöltem, mert osztálytársam, és megnézem a történetét mindekinek, akit követek. Amúgy külsőleg nem rossz lány, de belső stílusa nem nagyon tetszik, és amúgy se akarok csajozni. Tavaly is volt egy lány, ő jobban közeledett felém, de aztán békén hagyott. Csak nekik biztos rossz érzés lehet hogy én nem foglalkozok velük, de szokjanak csak hozzá xd

2021. nov. 12. 11:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyomul, vagy a nézése nem zavar különösebben, akkor ne csinálj semmit. Akkor érdemes cselekedni, ha már rosszul érzed magad miatta.
2021. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, fura most épp mögém ült, de nem is köszönünk, úgyhogy nem értem mibe reménykedik xd. Szntetek lehet hogy csak jó érzés neki nézni engem, de nem akar komolyabbat?
2021. nov. 12. 11:28
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát látom veled sincs minden rendben szal tök mindegy...
2021. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a baj velem?
2021. nov. 12. 12:10
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyképű vagy, nem akarsz csajozni, de kattogsz rajta, kiírod gyakorin...
2021. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal vagy, jobb ha most próbálsz változni amíg lehet...
2021. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!