Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, sokáig alakult köztünk mire összejöttünk, hónapokig voltunk együtt majd Aztán vége lett. Életem legszebb nyara volt vele. Nálam maradt egy pólója, ami a kedvence volt. Imádta azt a felsőt. Szakításunk óta nem beszéltünk igazán, csak az elején. Néha néha mikor összefutunk beszélgetünk picit, de így ennyi. Egyszer buli után felhívott és hazahozott a barátaival. Volt mikor a közös barátainkkal voltam kocsikáztunk, észrevett és jött utánunk. Úgy érzem még kötődöm hozzá. Tudom-tudom, exekkel nem jövünk össze, de nem tudom mit kellene tennem. Megpróbálni hátha lesz még belőle valami vagy elengedni. 1 hét múlva lesz a születésnapja. Rendeltem ugyanolyat pólót, amit tőle kaptam, azt gondoltam majd azt visszaadom neki, az övét pedig megtartom. Adjam oda neki a pólót (személyesen😬, vagy postai úton👍) vagy egyáltalán ne keressem. Ha visszajuttatom a felsőt, lehet elindul valami vagy épp így engedem el és zárom le magamban ezt az egészet. Bármit is teszek, azt szeretném, utólag ne bánjam meg a döntésem. Ha esetleg pedig el kellene küldenem neki, születésnapjára vagy karácsonyra kapja meg. Szerintetek melyik megoldás lenne jó, ti mit tennétek?

2021. nov. 14. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Simán meg kell próbálni. Ilyenkor próbálgatjátok magatokat, majd meglátod mi lesz a reakció, ha vissza tudod hozni a kapcsolatot, akkor lehet még egy-két klassz nyaratok.
2021. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen add oda neki a pólót, úgy legalább tudtok egy két szót váltani. Az hogy majd hogyan fog alakulni a többi, rajtatok áll
2021. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!