Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mit érzek vagy hogy mi van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nagyon megtetszett egy fiú, akiről sosem gondoltam volna, hogy tetszeni fog, vagy akár csak szimpatikus is lesz. Utána elkezdünk jóban lenni, és nagyjából egy-két hónapja legjobb barátok vagyunk. Ismerőseim, barátaim szerint ő többet érez, én viszont nem tudom hogy mit is érzek pontosan. Megpróbáltam magamban elnyomni a dolgokat hogy maradhassunk barátok, és erre valószínűleg tetszem neki. Nem igazán tudom hogy mit csináljak ilyen helyzetben, ugyanis nem akarom elveszíteni.

2021. nov. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd magadban, hogy mit akarsz.

Szimpatikus? Tetszik neked egy kicsit is?

2021. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az unalom miatt van sztem
2021. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
dugjatok szt minden megoldódik
2021. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unalombol van tuti. Nekem is ugyanez van, szar a december, es ez van.
2021. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!