Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Apukám rasszista de én egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám rasszista de én egy Ázsiaival találtam meg a boldogságot mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nagyon megszerettem azt a fiút akit a címben is említettem..Ázsiai és egy gond van csak..apukám rasszista és utálja őket. Nem szeretnék veszekedni se apukámmal úgyhogy a tanácsotokra lenne szükségem hogyan lágyítsam meg a szívét? Mármint szeretném ha elfogadná hogy én kit szeretek és nem lenne belőle veszekedés sem😅

2021. nov. 19. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a kérdésen felnevettem. :D

Szerintem jó lenne ha megismerkednének a barátod és apukád, ha tetszeni fog a személyisége biztosan megkedveli és akkor nem lesznek ilyen gondok, elfogadja őt.

2021. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne ismerje a fiút, ne a származása alapján ítélje el.

2021-ben nem hiszem el, hogy még mindig olyan van, hogy utálok valakit, mert fekete/fehér/ázsiai vagy bármi

Egy embert a személyiségéről ítélünk meg

Beszéld meg ezt vele: nem a pasi választotta, hogy milyennek szülessen

2021. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Milyen rasszista??

Én őszintén nem beszélgettem ázsiaiakkal így nem tudok véleményt alkotni róluk. Pozitív rasszizmus terén van csak róluk képem, hogy pl okosak, jók matekól, de ezzel ugye nincs baj.

Hiába vagyok rasszista, attól igyekszem ésszerű határokon belül maradni, amelyik népről nincs fogalmam azzal nem tudok mit kezdeni. Próbálkoztam már itt is többször ázsiai lányokkal ismerkedni (barátkozni), nem jártam azzal se sikerrel.


Szóval ha nem vakon gyűlöl mindenkit, akkor nincs baj vele.

Ha vakon gyűlölködik azzal nehezebb valamit kezdeni, de nem lehetetlen.

Őszintén inkább ázsiai, mint cigány. Abból láttam már millió rossz példát, ázsiaiból nem. Idegen kúltúra, de semmit nem tudok úgy róla. Ha apud kicsit is nyitott akkor nincs gond, csak tegyen a srác jó első benyomást.

2021. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2021. nov. 19. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor írod még ki ezt a kérdést?
2021. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 terminator9000 ***** válasza:
23%

Apád nem véletlen Joseph Joestar?

[link]

2021. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem az a csaj vagy aki egy filipinot halászott magának? Már vagy a harmadik kérdésed olvasom itt GYK-n.
2021. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!