Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs mit érzek,és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit érzek,és egyszerűen csak nem tudom abbahagyni a sírást, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a srác aki tetszik , nemrég szakított abarátnőjével. az elején nagyon rosszul viseltem, de mivel már majdnem egy éve együtt voltak megszoktam, és talán tudat alatt elfojtottam egy kicsit az érzéseim. És mióta szakitottak nemtudom mit érzek, talán kicsit minden felerősöfött, de tudom hogy ugyse fogok kelleni neki soha. és a szakitás ota minden nap sirok de mindegy csak inkább pár oercig, max bekönnyezek. Ma találkoztam vele, teljesen véletlenül, nagyon cuki volt velem, én meg szerencsétlen, és egész nap ezen kattogtam. és most lefeküdtem az ágyamra és elsirtam magam... de ugy ahogy még miatta soha, és más miatt se mostanában. és nem tudom abbahagyni, de közbe ,eg fogalmam sincs mért sírok, és mi van. Valaki tudna segíteni? csak hogy i lehet ez, vagy mit csináljak,mert nem bírom igy már tovább... privátba ha kell irok részleteket.

2021. nov. 20. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg te éppen gyilkolod magad. A folyamatos sírással nem lesz jobb. Én értelek, hogy fáj, de ezt ne csináld, hidd el, nem lesz jó vége.

Mit értesz az alatt, hogy cuki volt veled?

2021. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemrég szakított, akkor semmiképp nem ajánlom, hogy bármit nyiss vagy mutass az irányába, mert lehet, csak kihasználna. Ha már túltette magát az exén, akkor te miért ne kellenél neki (főleg ha cuki volt veled)? Várj egy kicsit, de semmi okod a sírásra.
2021. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem hogy te miért sírsz azon hogy a srác aki tetszik szakított a csajával. Mi közöd hozzá? Inkább örülj, mármint ne legyél kárörvendö de komolyan téged ez mit érdekel?
2021. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm szépen, sokat jelentenek a szavaid. Igen, igazából az az igazság hogy 4 éve tetszik, de még azért gyerekvoltma az elején akkor nyilván nem csináltam semmit, aztán már 1,5 éve szeretem úgy tényleg komolyan, azóta igazából csak próbálok néha nyitni felé, de inkább csak akkor ha ő is nyit. Szóval, most föleg nem fogok nyomulni. És tényleg köszönöm szépen, de nem szabad még egyszer wlhinnem hogy van esélyem... Mert akkor ha történik valami vagy látom más lányokkal akkor nagyon rossz lesz. Ha meg mégis van esélyem akkor nyilván nagyon fogok örülni neki

2021. nov. 21. 16:58
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 igazából én se tudom mért sirtam. Szerintem túl sok volt minden, hogy újra elkezdtem képzelödni, újra egy kis remény, majd rájövök hogy ez nem így van éss igenn... Illetve a tegnapi találkozás eléggé felzaklatott mert nem tudtam hova tenni a cselekedeteit.
2021. nov. 21. 17:00
 6/8 anonim válasza:
ha szeretnél ezekről az érzésekről beszélgetni valakivel, egy kis lelki támaszt keresel, keresd bátran a Háttér Társaság lelkisegély-szolgálatát a chat.hatter.hu-n chaten, vagy telefonon a 137-37-en:)
2021. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

köszönöm szépen, igazából szerencsére az első válaszoló privátban is sok erőt adott, illetve szerencsére nagyon jó barátok vesznek körül akikkel mindig tudok beszélni ilyenekről. Csak hát ugye azért ők se annyira tapasztaltak még, szóval megoldást nem tudtak adni, ezért irtam ki ezt a kérdést, de az biztos, hogy rengeteget jelent a támogatásuk

2021. nov. 23. 18:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve szerencsére a suliban, ma is aranyos volt nagyon velem, főleg tesim, de most már csak szimplán jó érzés, és nem bizonytalanodok el abban, hogy mit érzek. Persze ez még változhat ismét...
2021. nov. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!