Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szerelmes levél jó?

Figyelt kérdés

Drága XY!


Mielőtt bármi mást írnék, ígérj meg nekem két dolgot. Először is szeretném ha mindez köztünk maradna, másodszor ne legyél rám nagyon mérges.

Ismersz, tudod, hogy nem igazán vagyok a szavak embere, éppen ezért nem is lesz túl hosszú ez a levél.

Bocsáss meg, hogy nem személyesen mondom el, de félek, így is, de így mégis könnyebb. Akárhányazor beszélgettünk, vagy csak rádmosolyogtam féltem, hogy rájössz mit érzek. A mosolyod, a hangod teszi szebbé a napjaimat. Másra sem vágyom, csak hogy mellém ülj, még ha csak egy házi feladat erejéig is, hogy megölelj a nap végén. Szeretek veled lenni, és szükségem van rád, de már nem megy így. Kezdetben csak barátként néztem rád, de idővel beléd szerettem. Igen, beléd szerettem. Hidd el nem akartam, de a szívemnek mégsem tudok parancsolni. Megértem, hogy ez most hirtelen volt, de engem már egy ideje kínoz ez az érzés. Eddig féltem elmondani, mert nem akarlak elveszíteni, de most már muszáj volt. Bár nem az én szavaim, de tökéletesen leírják azt, amit irántad érzek:


"I don't wanna tell you that I long to see your face

I'm scared it might scare you away

And I don't wanna tell you that sometimes I think of you and smile

'Cause time with you is time enough for now


See, I don't know how long I can stick around and be

Just another friend, time and time again, and hold my tongue

See, I don't know how long before it breaks me down inside

And all my strength has gone away, and it's too late before I say


I'm falling for you

I'm falling for you"



Kérlek hívj fel, vagy írj amikor elolvasod. Megértem ha te nem érzel így, és nem kell semminek változni, csak mond el őszintén, hogy mit gondolsz.


Szeretlek!



Kérlek segítsetek. Nem igazán vagyok jó ilyenekben, de valahogy szeretném végre 1,5 év után a legjobb fiú barátom tudtára adni, hogy szeretem. Bármilyen kritikát és tanácsot szívesen fogadok a levéllel kapcsolatban.


Előre is köszönöm.

18L



2021. nov. 21. 10:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Ezt, hogy óhajtod neki előadni? Papíron vagy üzenetben? Nem értem, hogy miért nem lehet oda menni hozzá, és kerek perec megmondani, hogy 'figyu szerelmes vagyok beléd, tudom, hogy nem lett volna szabad beléd szeretnem, hisz barátok vagyunk, de sajna nem mi döntjük el, hogy kibe szeressünk bele' aztán, ha ő is érez valami hasonlót, akkor hajrá, ha meg nem akkor úgy jártál

23F

2021. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Papíron gondoltam.

Egyszerűen félek. Tudom, hogy személyesen jobb lenne elmondani neki.

2021. nov. 21. 11:07
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt irnad neki, mint amit az első írt?
2021. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Élőben is azt mondaná amit üzenetben vagy hívásban szóval nem kell félni. De ha neked úgy jobba akkor do it:)
2021. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
És magáról a levélről mi a véleményetek?
2021. nov. 21. 11:18
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szép érzelmes
2021. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Elég jól átjön, hogy mit érzek iránta?
2021. nov. 21. 11:26
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, teljesen át jön
2021. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon odlennék, ha kapnék egy ilyet. :)

Hajrá!

2021. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó levél, csak a helyesírást nézd át, mielőtt elküldöd vagy odaadod neki.

Szorítok neked! :)

N

2021. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!