Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van arra esély hogy ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély hogy ebből kapcsolat szövödjön?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete beszélek egy sráccal,eléggé bejött már a kezdetek óta,barátok vagyunk (vagyis szerintem)pár napja{hétvégén} lekaptam, folytatta ami eléggé meglepett hisz ahogy mondtam barátok vagyunk.

Azon a napom vallottam be neki hogy mit érzek iránta mert tali végén rá kérdezett elég jól fogadta az egész szitut ami végképp meglepett,elmondtam neki mindent részletesen és utánna ugye tali végén csak annyit mondott hogy nem szeretne megbántani de ő még nem akar kapcsolatot és neki idő kell (amit tiszteletben tartok pont ezért nem is siettetem hogy "na mire jutottál a válasszal?")Tudom ellett siettetve ezaz egész hisz ahogy mondtam lassan 2 hete "beszélünk"

Előre köszönöm a válaszokat:D



2021. nov. 23. 09:14
 1/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Rajta múlik ez igazából, de, ha azt mondta, hogy még nem akar kapcsolatot, akkor valószínűleg nem is akar, ami még nem jelenti azt, hogy a jövőben ne akarhatna, szerintem vonzódik hozzád, csak még nem tudja, hogy megéri-e neki a kapcsolat.
2021. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyj neki időt.


Részedről viszont innentől kemény lesz, mivel át törted a gátad már egyszer, következőre nehéz lesz már visszafognod magad.


Drukkolok!

2021. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:D
2021. nov. 24. 16:07
 4/7 Honorius ***** válasza:
Na mi lett?
2021. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden oké, csójoloztunk is már nem egyszer..megkedvelt de elmondta hogy nem akar kapcsolatot
2021. dec. 19. 12:10
 6/7 Honorius ***** válasza:
És ez, hogy érint? Hogy dolgozod fel?
2021. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rosszúl..hisz eléggé fontos lett számomra
2021. dec. 19. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!