Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy sokkal fiatalabb lány. Hogy kezeljem helyén a szituációt?

Figyelt kérdés

Pár napja tudtam meg, hogy szerelmes belém egy 14 éves lány, amivel önmagában sem gond nem lenne, de én 19 vagyok. Sulin belül is sokat segítettem neki, ráadásul azonos útvonalon megyünk haza, úgyhogy sok a kontakt. Eddig is fura volt, mert néha pl. a csókolózásra terelte a témát, meg néha megkért, hogy öleljem meg elköszönés előtt, de mostanra már biztosan tudom, hogy mi a helyzet. Tényleg egy nagyon cuki és nagyon szép lány, de egyrészt nekem más tetszik, másrészt tartok a korkülönbségtől. Megbántani viszont semmiképp sem szeretném.

Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés?

F



2021. nov. 26. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb ha találkoztok lazán kérdezz rá hogy milyen volt a hétvégéje, és meséld el hogy neked szuper, mert végre közelebb kerültetek egymáshoz egy lánnyal, aki már régóta tetszik.
2021. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
A kor csak egy szám, nem ezen múlik. Ha amúgy neked is szimpi, ne emiatt zavard el. Vannak nagyon értelmes 14 évesek.
2021. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
beleegyezési korhatár 14 my dude. Ő még elhiszi, hogy azért kicsi és puha, hogy ne fájjon. Ne kíméld :D
2021. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Az lenne a legtisztességesebb, ha ezt így elmondanád neki, ahogyan itt is leírtad.


Ezzel egyrészt neki is jó, mert nem reménykedik tovább.


Másrészt neked sincs semmi vesztenivalód, hiszen van másik.


De szerintem itt arról van szó, hogy nagyon imponál neked ez a csaj is, csak önző vagy és inkább azzal nyugtatod a lelked, hogy nem akarod megbántani, holott mint az ki is derült ezek szerint az neked lenne rossz, ha nem így lenne, ahogy van.

2021. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Van ilyen. Majd elmúlik. Csak ne csinálj semmit, amitől még jobban belelovalja magát. És persze kerüld az ölelkezős szitukat.
2021. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
97%
Én nőként tudom a véleményemet adni. Én jobban szeretem,hogy hogyha elmondják nekem az igazat,minthogy titkolózzanak vagy hazudnak. Számomra ezekkel lehet a legjobban megbántani.
2021. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 "De szerintem itt arról van szó, hogy nagyon imponál neked ez a csaj is, csak önző vagy [...] és az neked lenne rossz, ha nem így lenne" - Bárcsak így lenne... Barátként szimpi, tényleg kedves és aranyos, de semmit nem érzek iránta.

#6 Szerintem ezt fogom tenni.

Minden értelmes választ köszönök!

2021. nov. 26. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha már ennyit segítettünk majd jelezz hogy fogadta :D
2021. nov. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess vele a továbbiakban, kerüld, ne menj arra, amerre ő, legalábbis ne ugyanabban az időben. Csak rá fog jönni, hogy ki kell magát ábrándítsa belőled. De ha még négy év múlva is ugyanilyen szerelmes, és neked is tetszik, akkor már nem lehet akadálya.
2021. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!