Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri bevallani az érzéseim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri bevallani az érzéseim?

Figyelt kérdés
Ha van egy kiszemeltem, akkor szerintetek megéri beszélni neki az érzéseimről? Nagyon félek a visszautasítástól, de ez a köztes állapot egyikünk számára sem jó. Én nem tudok rá egyszerű barát ként tekinteni, ő pedig így nem érti hogy miért akarok ennyire a közelében lenni.

2021. nov. 28. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megéri - e, azt sosem tudni biztosra.


Szerinted ő érez valamit irántad, anire felfedhetnéd a lapjaidat? Mik az alapok?


Hogy viselkedik veled?

2021. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam vele, de másnap eltűnt a rózsaszín köd.

Én azt bántam meg, hogy nem hamarabb mondtam meg neki, hogy tul legyek rajta

2021. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki,veszteni nem vesztesz vele.

Jobb,mint kétséget közt tengődni.

2021. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Érdemes, mert a jelenlegi helyzet nem jó egyikőtöknek se. Viszont a módja nem mindegy: semmiképp ne ömlengős, rázúdítós, hősszerelmes szr legyen, hanem egyszerűen érdemes megmondani neki, hogy te a barátságnál többet szeretnél tőle. Ha nincs benne, akkor ajánlatos szépen elköszönni, hogy neked ez barátságként nem működik.


99%-ban visszautasítást fogsz kapni, ez teljesen normális és számolj vele. Így is jobb lesz mintha szenvednél mellette és néznéd ahogy más pasikkal/csajokkal jár és kavar, rád meg tesz magasról.

2021. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdemes. Én is megtettem, és teljesen fel voltam készülve hogy ennek itt a vége, de amire nem számítottam hogy köztes kimenetel lett. Mivel én még a kezdeti szakaszba, felindulásból közöltem.


Észrevettem a leszbikus hashtaget, ezért hozzáteszem hogy lányként lány akinek bevallottam. Mielőtt tényleg megteszed legyél biztos hogy nem hetero, mert akkor van esély hogy igent mond, ellenkezőleg kevésbé ajánlom, de mind2 esetben tudatod, és túl leszel rajta.

2021. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétesélyes a dolog: Vagy ő is többet érez barátságnál, vagy nem. Szerintem abban az esetben megéri elmondani, ha nem félsz attól, hogy így a barátság is tönkremehet.
2021. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huhh ennyiből nehéz megitelni.

Szerintem attól függ mennyire vagy ebben mélyen benne erzelmileg. Ha hatalmas nagy szerelmet táplálász akkor talán jobb finoman fogalmazni.

Hiszen ha tisztázni is akarod a kettötök helyzetét, ami amúgy jó dolog. Akkor lehet nem éri meg nagyon letamadni. Elmondhatod h a lányokat szereted. És h ő tetszik neked, annyira szimpatikusnak találod h vele eltudnál képzelni többet is. És ebből ő érteni fogja a dolgot, hogy miért szeretnél a közelébe lenni, fel is dobtal egy labdát neki.

Szerintem ez igy jó, aztán hajrá, de azért légy erős.

2021. nov. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben fél éven keresztül halálosan szerelmes voltam egy évfolyamtársamba. Jófej volt velem, meg beszéltünk néha, de semmi extra nem volt, én mégis folyamatosan azon agyaltam, hogy vajon ez mit jelent, meg az mit jelent, meg hogy akkor ő most mit érezhet.

Egyszer aztán összeszedtem magam, és elmondtam neki, hogy mi a helyzet. Hát, sajnos kedvesen visszautasított annak rendje-módja szerint. De ami érdekes, hogy rá két hétre kb már alig jutott eszembe. Fél év intenzív epekedés fél hónap alatt egyszerűen lecsengett...

Szóval a tanulság szerintem az, hogy ezeket érdemes bevallani. Vagy sikerrel jársz, és összejön a dolog, vagy elindulhatsz a továbblépés útján.

Shoot your shot!

2021. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!