Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik az exem, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem, nem tudom őt elfelejteni... Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Több mint 1, 5hónapja, hogy szakítottunk a párommal. Nagyon hirtelen történt, egyik napról a másikra. 2,5 évet voltunk együtt, ami nagyon sok idő. Szakítás oka röviden, egyik pillanatról a másikra azt mondta hogy már nem szeret, régóta érzi ezt, hogy csomó jó programot elhalasztottunk mert én akkor lelkileg rosszul voltam, hogy 1,5 évig irányítottam, bevallása szerint(mert hogy nem találkozhatott a barátaival, pedig ez nem igaz, hisz volt, hogy én mondtam, hogy menjen találkozzon velük), és hogyha találkozott volna akkor biztos végig nekem kellett volna írnia... Ez sem igaz, nekem bőven elég lett volna ha annyit ír hogy jól van, aztán ír mikor hazaért. Régebben elgondolkodtam a szakításon én is mikor csúnyán bánt, beszélt velem. ((disznónak hívott, hazug-hülye pics*nak, vagy k*rva anyázott, nyomoréknak nevezett ha ideges volt. Mindig azt mondta ezt én generáltam ki nála, hogy ilyeneket mondjon rólam /nekem... Ha sírtam nehezen vigasztalt meg, szinte 90%-ban könyörögnöm kellett a vigasztalásért. De egyszerűen nem tudtam szakítani vele akkor mert szerettem... Még most is szeretem. Annyi jót éltünk át a rosszak mellett, annyi jót tanított nekem..


Az elején nagyon rosszul voltam, 0-24-ben zokogtam, nem bírtam enni, se semmi. Ez mára lecsökkent annyira, hogy minden nap sírok de legalább már enni tudok. Viszont, még mindig nem tudom túl tenni magam rajta... Van, hogy annyira pozitív vagyok hogy azt érzem túl tettem magam, aztán mintha arcon csaptak volna, máris újra azt érzem szeretem és nem tettem rajta túl magam... Annyi mindent éltünk át együtt, annyi minden szép volt... De annyi rossz is. Próbáltam a rosszra koncentrálni,hogy túl legyek rajta de nem megy... Egyszerűen annyira kötődtem / kötődök hozzá. Fáj, hogy már nincs, fáj, hogy nem érdeklem, fáj, hogy csúnyán beszélt velem, fáj, hogy én jobban szerettem őt mindig. Én valamiért annyira azt éreztem és még mindig azt érzem, hogy nekem ő az igazi... És... Nagyon hiányzik.


Voltam buliba, ott sem tudtam elterelni a figyelmem róla... Nagyon sokat vagyok barátokkal, próbáltam ki új dolgokat de sajnos semmi sem hatásos. Annyi de annyi kérdésem van, és olyan rossz hogy nem kapok rájuk választ...


Minden nap vele álmodtam, már csak ritkán álmodok vele,de az általában jó álom, és emiatt is nagyon hiányzik. Mikor felkelek, van, hogy sírok. Napközben is sokat jön rám a sírhatnék.


Nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve, és azt érzem senki nem ért meg... 😔



2021. dec. 1. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még kevés idő telt el. 2,5 év amíg együtt voltatok hosszú idő, a 1,5 hónap pedig még nagyon kevés ami eddig eltelt, hogy túltedd magad.

Sajnos ez ilyen, ez egy gyászfolyamat, amit végig kell élni.

Tapasztalatból mondom, hidd el. Nekem 1,5 évig tartott egy nagyon rossz kapcsolat, többször szakítottunk, de rosszul bánt velem, elhanyagolt, hazudozott (így utólag jöttem rá). Sokáig én is inkább újrakezdetem volna, mert úgy éreztem, csak őt tudom szeretni, és soha nem lesz párom. Az is nagyon rosszul esett nekem, hogy én mindent megtettem neki, mégsem szeretett. Miért??? Erre kerestem mindig a választ.

Kb.fél évig szenvedtem, de tudtam ugyanakkor, hogy ilyen kapcsolatban nem lenne jó nekem, nem lennék soha boldog, mindig rettegnék mikor éppen mi nem jó neki.

1 év kellett a teljes kiheverésig. Mondták nekem, próbáljak ismerkedni. Próbáltam, voltak jelentkezők, de senki nem tetszett.

Sokat voltam a barátaimmal, csak ez segített. Olyankor sokat nevettünk, eltereltem a gondolataimat.

Aztán a semmiből jött egy fiú, aki elkezdett nekem udvarolni, és nagyon jól éreztem magam vele. Már régebbről ismertük egymást, csak engem nem érdekelt. Nem is gondoltam volna, hogy bármi lehetne is köztünk.

És most boldogabb vagyok mint valaha, lehozza nekem a csillagokat is.

És már tudom, hogy soha, de soha nem mennék bele olyan kapcsolatba ami annyira mérgező volt, mint az előző.

2021. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Én először 11 éve jártam a mostani párommal, nem volt semmi xtra gond, csak hogy, baromi unalmas, otthon ülő volt. Aztán rá 5 évre újra osszejuttunk 9 hónapra, csak ellaposodott a kapcsolatunk mert rengeteg munkám volt akkor, két állásom, nem nagyon értem rá vele beszélgetni, mivel ő svéd és ott is lakik, igy szakítottam vele ami a végén olyan veszekedesbe torkollott hogy a nála lévő ruhaimat kiszorta az ablakon svedorszagban pedig én el akartam hozni őket, meg 2 évre letiltott fbn meg számot cserélt stb. Egy véletlen folyaman beszéltünk újra idén februárban és kiderult hogy egyikunk sem tudta elfelejteni a masikunkat az eltelt 6(!!) évben, ő is próbálta mással, engem el is jegyeztek közben (annak a kapcsolatnak nem miatta lett vége), azóta újra együtt vagyunk, jövőre születik a kisfiunk.
2021. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezt csak azért írtam hogy, sosem szabad feladni!!
2021. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És meglettek a ruháid?
2021. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy nem kéne visszaengednem ha vissza akar jönni, mivel annyi rosszat tett velem, olyan csúnyán bánt velem, hogy nem érdemli meg. És ez igaz... Ha vissza is jönne szívem szerint vissza fogadnám de eszem szerint nagyon nem.
2021. dec. 1. 12:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A jövőben gondolkodj mindig. Megérné visszafogadni? Nem, ezt jól látod. Higy van pofája egyáltalán disznónak meg ennek annak hívni. -.-"

Tipikus alja ember. Férfiként is megvetem az ilyet. Sírj nyugodtan ha kell, enged ki.

De tudnid kell, hogy elfog múlni. Csak ezzel törődj. ^^

Egyik napról a másikra vége. Nem is fog érdekelni. Addig kitartást és vissza ne enged. 😤

2021. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es. Azért nagyon nem mindegy miért szakítanak. Azért mert ellaposodott a kapcsolat, vagy azért mert egy aljadék, és disznónak nevezi a párját, és mindennek elhordja hosszú időn keresztül.

Ne adj olyan tanácsokat, hogy van remény. Az ilyen emberrel egy percet sem lennék a továbbiakban. És ezt a kérdező is tudja, csak fáj neki még egyelőre.

1-es voltam.

2021. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es tény, bevallom őszintén kicsit hanyagul olvastam a postot mert rémesen korán keltem ma és már atszenvedtem egy 2 órás cukorterheleses vervetelt😂😂😂 szoval valóban, az én esetem más.
2021. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ajjaj, csak az első bekezdést olvastam el, de az is elég volt. Neked semmi önérzeted nincs. Hogyhogy könyörögtél a vigasztalásért??? Rögtön hátat fordítottam volna neki, és otthagyom - akár örökre. Örülj,hogy megszabadultál tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
0%

"2,5 évet voltunk együtt, ami nagyon sok idő"

Én 23 éve vagyok a párommal...

2021. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!