Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levél jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam egy szerelmes verset a kiszemeltemnek, és bele is rejtettem a táskájába kb 2 hete. Viszont nem reagált rá, a viselkedése se nagyon változott meg, max annyi, hogy mintha néha rám mosolyog, de a buta fejemmel mindig elfordultam, mert borzasztó bátortalan vagyok sajnos. Arra gondoltam, hogy egy újabb levelet írok, ám ez nem vers lesz, hanem prózában mondom el neki az érzéseimet, és a végén randira hívom. Ha szeret, és akarja, hogy köztünk barátságnál több legyen, akkor jöjjön el, ha viszont nem szeret, akkor ne jöjjön el,. Ezzel lezártnak tekinteném a témát, így egyértelmű választ kapok az érzelmeiről. Több levéllel nem zaklatnám. Szerintetek jó ötlet? Ha gondoljátok, privátban majd elküldhetem a levelet, hogy szerintetek milyen lett (még nem kezdtem el)

16/f



2021. dec. 2. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép gesztus, hogy szerelmes verset/levelet írsz egy lánynak. Azonban azt kell mondjam, menj oda hozzá és mondd el mit akarsz.
2021. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen szerelmes levélnek, szerintem jó ötlet. :)
2021. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Tudom, hogy az lenne a legjobb, de borzasztó félénk vagyok, amíg nem tudom, hogy tetszem-e a lánynak, biztos nem mennék oda hozzá. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni sem magam, sem őt

2021. dec. 2. 16:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Elkészültem a levéllel, ha gondoljátok, elküldhetem privátban. Kicsit versesebb lett, mint gondoltam, de annyi baj legyen
2021. dec. 2. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted.
2021. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, sokkal személyesebb mintha közösségi médián irogatnál neki.
2021. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!