Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de van barátja?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon bejön, szoktunk beszélgetni, szemezni, nevetni, stb. viszont van pasija. Nagyon tetszik és nem tudom kiverni a fejemből.. Mit tegyek? A kapcsolatukat nem szeretném tönkretenni mert nem akarok nekik fájdalmat okozni.

A kapcsolatukról nem sokat tudok viszont annyit hogy nemrég volt egy nagyobb veszekedésük de szerintem kibékültek már.


2021. dec. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el. Te magad is írtad, hogy nem szeretnéd tökretenni a kapcsolatuk, szóval jobb lesz, ha távol maradsz tőle.
2021. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd.
2021. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Várj még.
2021. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a fenébe. Akkor meg főleg, ha csapja neked a szelet úgy, hogy közben van barátja :DD
2021. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs értelme.
2021. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Vagy vársz, ameddig szakítanak, vagy hagyod őt. Én a másodikat javasolnám, mert felesleges egy csomót szenvedned, arra várva, hogy mikor mennek szét.
2021. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!