Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha több, mint 2 és fél éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több, mint 2 és fél éve tetszek egy fiúnak,aki mindig keresi a társaságom, annak ellenére, hogy sose adtam neki semmilyen reményt, néhányszor le is ráztam, de így se adja fel, akkor ő már szerelmes is belém?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy tényleg szerelmes, és nem csak simán tetszem neki?

Néha tényleg bunkó voltam vele régebben, mert nem értette meg, hogy nekem ő nem jön be. De a mai napig van, hogy rám ír.

2021. dec. 2. 20:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes beléd.

Remélem hogy szerencsétlen minél hamarabb elenged mert csak magának csinálja a sz@rt így.

Elég kitartó srác.

Ha mondjuk téged bármilyen szinten érdekelnek az érzései akkor személyesen mond el neki hogy ne próbálkozzon és így jobb lesz.

2021. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%
Én úgy gondolom, hogy itt még nem szerelemről van szó. Szerelemről akkor lenne szó, ha már jobban megismertétek egymást. Egyszerűen tetszesz neki. Azt tudom tanácsolni, hogy egyszer szemtől-szemben mondd meg neki, hogy nem jön be neked és vagy teljesen hagyjon békén téged vagy maradjatok meg CSAK barátnak.
2021. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg szerelmes.
2021. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%
Mi ez a kérdés?xdd ember 2 és fél kib*szott éve próbál téged megszerezni akkor szerinted nem szerelmes beléd?xd még a leghülyébb coomer simpek sem szoktak ilyet csinálni ha csak szimplán tetszik nekik valaki és soha nem érintettek meg egy lányt
2021. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem, nem tudod, hogy szerelmes-e? Miközben éveket áldoz rád az életéből...

Mennyire vagy te buta?

2021. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!