Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 14 éves lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 éves lány aki tetszik nekem és szerintem én is neki, én 17 éves leszek. De nagyon szereti a kisbabákat folyamatosan az egyik ismerose kisbabáját rakja ki storyba stb. És attól félek ha össze jönnénk hogy le lennék "tojva".?

Figyelt kérdés

Nem foglalkozna velem csak nagyon ritkán, mert inkább babázna amivel nincs semmi bajom nem tiltanám meg neki xd.

De velem félek nem foglalkozna.

Szerintetek?


2021. dec. 4. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáljátok, aztán max szakítotok.
2021. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukinak tartja, lehet rokonok is, de több nincs mögötte. Hogy venné el az idejét, mikor nem az övé? Ha vigyáznia kell rá, mert pl. a rokona gyereke vagy bármi, akkor se venne el annyit, hogy az a kapcsolatotok rovására menjen.


Teljesen hülyeség ettől félni, nem is értem.

2021. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ettől tartanod. Ha pedig mégis megtörténne, akkor a csaj egyszerűen alkalmatlan egy kapcsolatra.
2021. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ne aggódj. Az hogy szeret más dolgokat is rajtad kívül nem jelenti azt hogy csak azokkal foglalkozna. Én is szeretem pl a kutyákat és sokat is foglalkozni a kutyámmal, de ettől még van időm a páromra is.
2021. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Fúú átérzem. Nekem is volt több ilyen lány ismerősöm. Nagyon szépek voltak, de az állandó babázás... Ez engem is zavart. Nem is jöttem össze ilyen lánnyal. Valahogy kioltotta bennem a motivációt. Mármint engem konkrétan idegesítenek a kisgyerekek, szóval ha ő bele akarna vonni a babázásba, én menekülnék.


Egy exem volt, akivel egyszer vigyáztunk két kisgyerekre. Hát majdnem megőrültem. Utána mondtam neki, hogy köszi az élményt, de nem baj, ha ezentúl nem jövök veled? Neki nem volt gond, megértette, de ő alapból nem volt ilyen babázó típus, csak egyszer muszáj volt vigyázni a gyerekekre.


Mondjuk egy próbát megér, max mondod neki, hogy te nem bírod a kisgyerekeket és az ilyenből hagyjon ki és lehet, hogy rendben lesz neki, ha meg nincs rendben neki, akkor úgysem jön össze a dolog.

2021. dec. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!