Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnője, és kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, és kicsit bejön,de nem tudom elfelejteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van egy fiú és egy házi buliba taliztunk először. Azután néha beszéltünk meg minden. Viszont kiderült hogy van barátnője. (nyugalom NEM SZERETNÉM őket elszakítani egymástól) és az utóbbi időben elkezdünk többet beszélgétni, és néha írt egy két olyan dolgot mintha arra utalna hogy én is bejövök neki. Ott lesz a következő hb-ban is és mondta hogy vigyáz rám és barmi van ő itt lesz nekem stb..az egyik haverja mondta hogy nincs annyira jóban a barátnőjével, és rengeteget vitatkoznak de ez mellékes. Hogyan tudnám elfelejteni...? (tudom gáz kérdés de..ahj teljesen kivagyok..)

2021. dec. 5. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló helyzetben vagyok egy lánnyal, csak annyi hogy én nem vagyok belé gabalyodva ennyire, okés találkozunk, látom hogy bejövök neki, de azt is hogy van barátja (ez sem zavarna annyira), de őszintén szólva úgy vagyok vele..hogy ameddig van barátja addig mi csak haverok vagyunk, ha meg szakítanak akkor esetleg rá startolok...annyira nem érdekel az egész.

Szóval ezzel azt akarom mondani hogy ne vedd annyira komolyan, de azért figyeld a lehetőségeket.

2021. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen..valahogy én is így gondoltam
2021. dec. 5. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld minimálisra csökkenteni a kommunikációt, illetve élőben se létesíts vele kontaktust.
2021. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig ír..
2021. dec. 5. 23:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Letiltani nem szeretném, mert tényleg nagyon bírom
2021. dec. 5. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ritkábban válaszolj neki. Nem túl szép dolog, de az sem az, amit ő csinál.
2021. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megprobalom
2021. dec. 6. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekek vagytok még, fele sem igaz annak amit a fiú mondott, ezek csak szavak..
2021. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!