Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találkozzak vele “véletlen”?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozzak vele “véletlen”?

Figyelt kérdés
Az a srác aki tetszik a szomszédom, és egy pár alkalommal már beszéltünk, élőben is, meg interneten is, viszont nem merek beszélgetést kezdeményezni. Ilyen vagyok.

2021. dec. 10. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha tudod, hogy milyen hobbija van, amire eljár, tegyük fel, szeret rajzolni, akkor ha tudod, hogy hol van az a hely és a közelben van, akkor sétálgathatsz arra és hátha pont akkor jön ki vagy be oda.


Vagy ha tudod, hogy hol szokott vásárolni, akkor te is járhatsz oda, hátha összefuttok.

Persze jó lenne, ha írnál kort is, mert akkor pontosabbat tudnék írni. Mert amit elsőnek írtam, az főleg ha még iskolás vagy, arra jó, míg a második arra, ha már például dolgoztok és nektek kell intézni a bevásárlást.

2021. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb talán az lenne (bár kell hozzá egy kis bátorság), ha egyszer áthívnád magadhoz, mikor egyedül vagy. Valószínüleg érteni fogja a célzást, ráadásul nyugodt körülmények közt tudnátok beszélgetni. Ha viszont ezt nem mered, akkor egyetértek #1-es tanácsaival.:)
2021. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ő, 26 éves, még otthon lakik. És igazából már tudom minden mozdulatát, hogy mit fog csinálni, és mikor, mert elég kiszámítható, nem kellett sok idő megtanulni.

De áltálában csak otthon van, (mezőgazdász, tehát állatokkal, és a földjeivel foglalkozik) vagy kocsival megy horgászni, vagy boltba.

A nyáron, barátnőmmel csináltunk olyat, hogy át dobtuk a labdát hozzájuk, és én rá írtam, hogy hozza már vissza mert véletlen át ment… tudom, gyerekes. De nagyon hiányzott, és végső elkeseredésembe ez volt a megoldás!

2021. dec. 11. 08:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg mondhatnád neki, hogy egy ismerősöddel beszélgettetek, amikor felhozott egy témát, amiről szeretnél több dolgot megtudni. Például, hogy hol vannak jó horgásztavak, vagy hol lehet szerinte a legtöbb halat kifogni, ami a közelben van. Ilyesmik. Amiket írtál azokkal kapcsolatban.
2021. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Viszont hogy már többször beszéltetek és nem kezdeményez, ez nem jó jel. Vagy tök magának való, vagy nem érdeklik a lányok, vagy te nem tetszel neki, vagy mulya, gátlásos. Tehát ha még egy-két kezdeményezésedre nem jön pozitív válasz, akkor sztem hagyd.


A labda jó ötlet volt! :-) Meg is ismételhetnéd, hátha leesik neki.

"Jaj, köszi, hogy visszaadtad, elnézést! Egyébként nincs kedved elhívni cukrászdába egyszer? Vagy: Szeretnék megtanulni horgászni, de nem tudom kitől kérhetnék segítséget?!"

2021. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Egyébként voltam már vele horgászni, es egyszer mikor eléggé ittas volt, mondhatni részeg (még májusba) beszéltünk róla, hogy kedveljük egymást viszont úgy gondolja, hogy még fiatal vagyok hozzá, ami teljesen érthető (14) és ezután nyáron párszor találkoztunk, és olyan se veled se nélküled kapcsolatunk volt.

2021. dec. 14. 18:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát egy rendes srác akkor és helyesen ítéli meg, hogy túl fiatal vagy. Ettől még szeretheted, vágyhatsz rá, de... hát nem tudom tovább a történetet. Várni két évet, erre nyilván azt mondod, hogy sok...
2021. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még a lányok hajlamosak sokkal idősebbekbe is "beleszeretni". Amikor 17 éves lehettem, egy hat-hét éves unokahúgom lett belém szerelmes. :-) Ez nagyon cuki, de szerintem jobb, ha ez megmarad az álmodozás szintjén. De persze nem tudom, te mennyire vagy érett. Meg hát erről lehet más mást gondol. #5,7 voltam. 49f
2021. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valszeg ő is vívódik, hogy mi legyen, azért ez is létezik:

[link]

De tán azt lehetne, hogy pár évig még csak így vagytok, aztán jöhet a menet. 5,7,8 vótam

2021. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen beszéltünk róla, hogy esetleg pár év múlva, és akkor úgy abban a részeg pillanatába meg is ígérte, hogy ő meg vár, meg ilyesmi… elég sokszor emlegette, hogy 2 év múlva, mi lesz. Ezt úgy értem tervezett, tervezte a “jövőnket”, viszont volt amikor elég furcsán viselkedett, és azt mondta felesleges beszélnünk…

Nem tudom, majd kibontakozik ez az egész!

2021. dec. 14. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!