Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én 16L vagyok nekem ezek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 16L vagyok nekem ezek a férfiak nagyon bejönnek. Nektek melyik tetszik legjobban? És amúgy normális ha az ilyen korosztály tetszik?

Figyelt kérdés

A, Robert Downey jr

B, Bye Alex

C, Robbie Williams

D, Brian Quinn

E, Lengyel Tamás



2021. dec. 25. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Robert Downey Jr ezek kozul csak. Igen normalis, sokan így vannak ezzel.

17/l

2021. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szinte minden tinilánynak vannak "álomférfiai", szóval nincs ezzel gond.:)
2021. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Én maximum annyit nem értek, hogy ByeAlexre hogyan lehet férfiként tekinteni, de ezen felül semmi baj nincs ezzel.
2021. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy lehet ByeAlex re férfiként tekinteni, hogy ő férfi

Van egy stílusa de szerintem attól még ő is férfi, nekem amúgy is tetszik a stílusa

2021. dec. 25. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyedül Robert Downey Jr, de nem is úgy tetszik, hogy összejönnék vele (nem szeretem a nagy korkülönbséget, max. 3 év) hanem csak aranyosnak találom a személyiségét, külsőre sem jön be, sosem jöttek be az idősebb férfiak, persze látom rajta, hogy jóképű, de semmiképp sem az esetem.

Amúgy normális, hogy vannak ilyen "plátói szerelmeid", ebben a korban a legtöbb tinilánynak van:)

16/L

2021. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Érett nagy lány vagy aki sztárokba szerelmes.
2021. dec. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a Lengyel Tamás az nem rossz.
2022. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a zsarukból tetszett a Szirány Zsolt hadnagy akit valóságban Tamásnak hívnak.
2022. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kombika ***** válasza:
33%
ByeAlex szerintem os nő :D
2022. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!