Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac az osztalyomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac az osztalyomba akibe rohadtul szerelmes vagyok de az a baj jogy rphadt reg ota. Ez a srac mar 3-szor vallotta be nekem hogy szeret, en 4-szer. Errol a fiurol tudni kell hogy eleg rossz: e-cigizik, csomo csajjalvoltmaregyutt.Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Es valamiert nem tudok kiszeretni belole... Mit csinaljak? El fogok ballagni de tudnia kene h tenyleg szeretem. Ha nem mondom el azt egesz eletemben banni fogom.

2021. dec. 26. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Egy ilyen fiútól sok jóra ne számíts. :))

Aztán majd jön a "nincsenek normális férfiak ma már" sírás.

2021. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Keféljetek egy jót és kész. 1-nek igaza van.
2021. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Hivd el filmezni, aztán mássz rá, vedd le a bugyidat, felsodet
2021. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha már négyszer megmondtad neki, akkor az ötödik már rutinból menni fog. Attól ne tarts, hogy egész életedben bánni fogod. Kitágul majd a világ felnőttként, egész más örülni- és bánkódnivalók hosszú sora vár, az árzásek pedig nagyon mulandóak.
2021. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%
Ha tényleg nem túl hűséges fajta, akkor szerintem inkább hanyagold, de nyilván ez embertől függ, vagy esetleg gyere össze vele, de tudatosítsd magadban, hogy ne érjen meglepetés, ha megcsal, szerintem ez a 2 opció van
2021. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az e-cigi nem a világ. Ha voltak barátnői az sem baj. Ha egyiket csalta a másikkal, vagy minden lányt csak kihasznált, az már inkább baj.

Amikor ezek a vallomások voltak, utána mi történt? Csók, vagy semmi?

Nem egészen értem, valakik ilyen sokszor szerelmet vallanak, ráadásul kölcsönösen, és még sincsenek együtt? Miért nem? Kin múlik ez?

Szerelem ez, vagy csak erős tetszés?

Hol történt a szerelem vallás, a szünetben?

Voltatok már közösen, kettesben másutt, valami programon?

2021. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyiszer mondtad neki, hogy szereted, akkor már tudja.
2021. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!