Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy csak azt akarja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Van egy srac akinek tudom hogy bejovok mert egyszer elkuldte egyik kepemet rairva hogy "tetszel, nem erted?" mert ugye azelott probalkozott en meg ugy tettem mintha nem vennem a lapot, de csak mert fuckboynak tunt. Aztan most igy 2 ev utan talalkoztunk egy buliban es reszegek voltunk, allandoan kereste a tarsasogomat, olelgetett, de kozben meg ott volt egy srac is akivel regebb smaroltam es tudom hogy neki is meg mindig bejovok mert szolt az egyik sracnak akivel sokat beszeltem hogy kuldjon ki veluk cigizni, mert a srac meg akarta kerdezni hogy emlekszem- e meg, hogy smaroltunk akkor,en letagadtam. xd

Na kozben meg a masik srac akinek ugy tunt bejovok mondta hogy mar reg volt szerelmes utoljara. Es nem tudom hogy ezzel most arra celzott e hogy szerelmes belem. Ugy tunt keresi a tarsasagomat, de oszinten fogalmam sincs hogy mi a helyzet, en baratkent viselkedtem mindenkivel. Honnan tudhatnam hogy szerelmes belem valaki vagy csak meg akar d*gni, mert en nem vagyok benne az ilyenekbe :)) Ugy erzem szerelmes vagyok most abba a sracba akirol szo van de nem tudom hogy lehetek szerelmes ha nem is meselt meg magarol.. Lehet hogy csak nagyon tetszik, vagy kitudja. Mindegy, en nem merek kezdeni senkivel mert felek a csalodastol.



2021. dec. 27. 01:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es a srac bunko amugy mindenkivel de most olyan kedvesnek tunt, tavol ultem toluk es nagyon cuki hangon mondta nekem hogy "te mit csinalsz ott? Gyere kozenk :)" olyan aranyos volt ez tole.
2021. dec. 27. 01:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szerelmes. Téged meg nagyon könnyen lehet hülyíteni.
2021. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, gondoltam hogy nem
2021. dec. 27. 02:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer bunkó, az máskor is az. Ennyi lenne az igényed?
2021. dec. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem szeretem csak tetszik.
2021. dec. 27. 03:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy attól még akarhatsz szexet, a kettő nem zárja ki egymást.
2021. dec. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom
2021. dec. 27. 04:31
 8/9 SaJt01 ***** válasza:
100%

Persze hogy csak azt akarja. Az lenne gyanús ha nem akarná. Nem tudom hány szerelmen vagy túl vagy pontosan mi a korod, de nagy kópé ez a szerelem és sokan azt sem tudják hogy ők maguk mit éreznek, de azt hogy a másik mit érez, na azt tutira kell tudni már 600 évvel előre.


Hagyj időt eltelni.

Foglald el magad más dolgokkal.

Zenélj, túrázz, találkozz barátnőddel, bicikli gördeszka, kiskutya-cica bármi.

Ha teheted akkor dugd el valami fiókba a telefonod és nézd meg hogy mennyire jön fel benned a téma,úgy hogy közben nem kapsz ingert egyik fiútól sem.

Gondold végig magadban hogy mi van. Szépen nyugodtan, nem sietsz sehova.

2021. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnően nyomul, ami szinte minden esetben azt jelenti, hogy gyors sikert akart. Nem szerelmes, csak le akar fektetni.
2021. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!