Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megoldható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés

Én most lettem 18 a barátnőm pedig nemsokára 15. Ő 9.es én pedig 12.es vagyok de még maradok szakmára 13.ba szóval van még másfél éven a suliba. Nagyon szeretem barátnőmet és csakis a legjobbat akarom neki mert eléggé szar élete van...

Nos a lényegre térve én mire végzek 13.kal ő akkor fog a 10.el és még lesz neki 3 éve a suliba én pedig egy másik városba leszek egyetem miatt. Szerintetek működne a dolog hogy ő még gimibe jár én meg egy másik városba egyetemre + dolgozni? Valószínűleg max hétvégente tudnánk találkozni csak:/

Volt valaki hasonló helyzetben?

Szerintetek ez megoldható?


( Kérlek mellőzétek az olyan kommenteket hogy még fiatal hozzám meg talál mást vagy én találok mást stb.. köszönöm)



2021. dec. 30. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az ilyen soha nem tart ki.

2021. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire előre tervezni sosem szabad, bármi közbe jöhet, nem lehet megjósolni...lehet már 1 év múlva szét mentem a p..ba érted? De aztán lehet egy életre vele maradsz.
2021. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Bejárós leszel? Ha nem, akkor nem tudsz kivenni egy albérletet és akkor tudna nálad aludni?
2021. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy felesleges előre tervezni csak most volt egy gondolat hogy mivan hogy ha ez kitart addig amíg gimivel végzek és csak érdekelt hogy ez vajon működhet e.
2021. dec. 30. 19:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig működhet, de hosszútávon nek valószínű.
2021. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2021. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Kangörcs miatt nem fog müködni a te részedről kérdező.
2021. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Ugyan már, 10-ből 9x a lány szakít egy ilyen kapcsolatban.
2021. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem nem bla bla..

Azért jó lenne egy olyat is meghallgatni a témában, aki érintett, nem igaz?

9-edikes voltam mikor megtetszettem egy 12-es srácnak. Pontosan ezért nem akartam össze jönni vele (meg éretlen is voltam igazából még) hogy ő Pestre megy tovább tanulni, én meg itt maradok úgysem tudnánk találkozni... Meg is beszéltem vele, hogy hagyjuk inkább ezt a dolgot. Aztán 10. év elejétől hetente lejött randizni velem azaz bebizonyította nekem hogy igenis lehet találkozni, működhet így is... Miután összejöttünk hétvégente találkoztunk csak, már az elejétől fogva. Legalább volt miért várni a hétvégét. Megjegyzem 200km-re tanultunk/ laktunk egymástól plusz én kolis is voltam egy megye székhelyen ő meg Pesten járt egyetemre. Már október 15-én volt a 3 éves évfordulónk... erről ennyit. Mondjuk már ez év szeptembertől együtt lakunk. Szóval ne hallgass a sok hü.lyére, akinek soha nem volt ilyen kapcsolata és valószínűleg szingliként pofázik neked.

2021. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!