Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy a korkülönbsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a korkülönbség meg működhet ez?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok és a barátom pedig 30. Együtt vagyunk már 1 hónapja és annyira egy hullám hosszon vagyunk mint eddig soha senkivel. A szüleim nem tudnak erről mert el is tiltanának. Én kolis vagyok egy teljesen másik városban. Viszont mi ugyan abban a városban lakunk. Csak hétvégente tudunk találkozni sajnos amikor megyek vissza koliba.

Szerintetek nagyon nagy a korkülönbség?

Vagy ez működhet mint normális kapcsolat?

Volt valaki hasonló helyzetben?



2021. dec. 31. 01:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Minden korodbeli csajt izgatnak az idosebb sracok, aztán minden korodbeli csaj rafazik!

Alkalminak jó , persze, anyádéknak meg nem kell mindent tudni, de a tavkapcsolat nem kapcsolat heti 2 tali semmi, szóval ezt szerintem engedd el, koliba meg tanulni vagy, fognak szigorúan, jövőre erettsegi úgyhogy inkább oda tedd most magad és keress egy veled egy élet szakaszban levő, korodbeli fiút, hidd el, meg ha te azt gondolod, akkor sem vagy érettebb, több, mint a korodbeli lányok!

2021. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, mert nem akarlak letörni, de szerintem is jobb lehet, ha mihamarabb elengeded. Az 1 hónap még annyira nem sok idő, de minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz.

Te teljesen máshol tartasz az életedben, és lehet, izgató egy idősebb férfival együttlenni, de huzamosabb ideig nem valószínű, hogy összeegyeztethető a kettőtök élete.

Minden esetre minden jót kívánok a továbbiakban! Gondold ezt a dolgot alaposan át!

2021. dec. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Ne hallgass senkire. Élvezd ameddig lehet és jólesik és pont.

Most még úgyse az ásókapanagyharang életvitel a fontos.

Érezd jól magad minden pillanatban és ne a leendő férjedet akard ennyi idősen.

2021. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
A faszinak már rég családja kéne legyen. Te csak most végzel a sulival... A szüleid mit szólnak hozzá? A férfi már javában éli a sexuális életét. És ha megerőszakol? Ahh én hagynám a helyedben. Keress korodbelit. Még van idő.
2021. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

#4

Ja írtál a szüleid jóváhagyásáról. Nem olvastam végig XD na mindegy

2021. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek nagyon nagy a korkülönbség? Igen.


Vagy ez működhet mint normális kapcsolat? Igen.


Volt valaki hasonló helyzetben? Nem.

2021. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

En voltam es evekig voltunk egyutt. Nem a korkulonbseg miatt mentunk szet vegul. Siman nyitott lennek ujra, mert nem a koron múlik, ha megvan a kozos hullamhossz.

Mielott valaki egy junkienak gondolna, a fel vilagot bejartam, tudom mit akarok az élettől, eros egzisztenciam van.

2021. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

7

És ezt ki hiszi el?

2021. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8


Nem érdekel ki hiszi el egy anonim fórumon. :D leirtam a véleményem.

2021. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor minek bizonygatsz anonim oldalon?
2021. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!